Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nemrég átmentem Szerbiába...

Nemrég átmentem Szerbiába biciklivel, és se a magyar se pedig a szerb határőrök nem nézték meg a táskám tartalmát. Ez a ritka pillanatok egyike volt vagy tényleg nem ellenőrzik? Ennyi erővel bármit kicsempészhetnék az országból.

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedhetnek minden autót darabjaira, nem lehet teljestest-motozást végezni mindenkin. Pont ezért van jelen a csempészet, mert szúrópróba-szerű az ellenőrzés. Tehát ha te csempészel valamit, akkor vállalod annak a kockázatát, hogy "lebukj", és ellenőrizzenek.
2010. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
magyar határőr nincs..rendőr van.Az ellenőrzés több féle lehet,legközelebb lehet szétszedik a biciklit is:-)
2010. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

kérdés szempontjából lényegtelen hogy határőrnek vagy rendőrnek nevezzük a határon levő feladatját végző személyt, mert ugyanazt csinálja mindkettő (a határra értem).

Szúrópróbaszerű az ellenőrzés. A magyar nem néz, mert őt nem érdekli mit viszel ki az országból, csak vidd, a szerbnek meg nem voltál gyanús. Ennyi.

2011. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!