Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi nyomozásban ilyenko...

Rendőrségi nyomozásban ilyenkor mi a protokoll?

Figyelt kérdés

Büntetlen vagyok, viszont tavaly nyáron bemeszeltek a rendőrök a Balatonalmádi strandról, mert pénztárcákat nyúltam le. Egy hét alatt lenyúltam három pénztárcát, majd a negyediket egy másik napon estefelé, ekkor helyben elkaptak, mert két strand alkalmazott csalit tett ki nekem. Visszatartottak, és az egyik mondta a másiknak, hogy hívjad a rendőrséget. Kijöttek bevittek és meggyanúsítottak azzal az egy rendbelivel, de csak kísérlettel. Ekkor faggattak, hogy egy héttel azelőtt két pénztárca tűnt el, mind meglett, le volt téve egy bokorba bedobva, csak a pénz hiányzott ez is én voltam. Bevallottam igen. Ekkor két lopás és egy lopás kísérlet miatt gyanúsítottak meg, én pedig csodálkoztam, hogy nem három pénztárcát mondtak, mert korábban hármat nyúltam le. Ezekszerint egy személy nem tett bejelentést és így arról a rendőrségnek nincs tudomása. Múlthét pénteken még kihallgatott egyszer a rendőr és mondta, hogy ezen a héten lezárja a nyomozást és küldi az ügyésznek. Eddig a harmadik pénztárcáról hallgattam, ezekszerint nem tud róla a rendőrség. Ma írtam egy papírt és postai úton ajánlva elküldtem a rendőrségre az előadónak, adataimmal, ügyszámmal és beleírtam, hogy őszintén elmondom, hogy egy harmadik pénztárcát is elvittem, ha a sértettet megkeresikbiztos rlmondja, hogy tőle is eltűnt. (Most azt tegyúk félre, hogy ilyen emeletes marha nem lehetek, azt az egyet megúsznám simán, ha nem tettek bejelentést), hanem arra vagyok kíváncsi, hogy a rendőrségre befut a levelem, a rendőrség azzal van, hogy zárják a nyomozást, de érkezett egy beadvány, amit a gyanúsított írt, hogy egyel több lopást követett el, amiben a napot, órát leírta.

Ilyenkor mi a rendőrségnél a protokoll?

Nem zárják le, hanem folytatják, mert még felkutatják azt a sértettet és folyik tovább a nyomozás vagy mi fog történni?

Csak a becsület miatt... Vállalom és őszínte akarok lenni.



2023. márc. 20. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Levike, már a Balatonon is garázdálkodsz? Nem rendőrt kellett volna hívni hanem bevágni a nádasba.
2023. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaj nem unod még ezeket xd mindig ez a körültekintő leírás meg a becsület xd de a kedvencem az hogy megbántad de valahogy mindig elkövetsz valamit szóval annyira mégse bánod a dolgot szerintem te csak azt bánod hogy elkapnak és ilyenkor a lelkednek kell valami levezetés hogy te amúgy egy jó ember vagy egészen addig amíg nem lopsz újra
2023. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Berúgtatok v mit ittatok? Azelőtt sosem loptam, nem voltam büntetve, ez az első ügyem. Börtönbe ezért nem megyek.
2023. márc. 20. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogyne Levike, első ügyed....
2023. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, amit beszélsz utolsó.
2023. márc. 20. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Van itt egy Levike (igazából Gyula) nevű alak, aki mindig lopkod, és megossza velünk az ellene folyó eljárásokat.
2023. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont akkor kevertek azzal a személyel, mert az nem én vagyok, a két nevet amit felsoroltál, egyik sem vagyok.
2023. márc. 21. 19:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként sokan mondták, hogy ezért nem fognak lecsukni, mert első ügy. Nem volt még rendörségi ügyem. Max. felfüggesztett várható, de lehet kb. olyan 60 ezer forint körüli pénzbüntetés.
2023. márc. 22. 01:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ajánlom digyelmedbe a Levikét, ha nem te vagy. Jól kijönnétek.
2023. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!