Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ügyet miért tették át a...

Az ügyet miért tették át a Karcagi rendőrségre?

Figyelt kérdés

A kisújszállási rendőrörsön gyanúsítottak meg, de áttették a Karcagi Rendőrkapitányságra.


Ez úgy van, hogy Jász Nagykun Szolnok megyében van mindkét város, Karcag és Kisújszállás is. A két város 16 km-re van egymástól. Kisújszálláson csak kis örs van, Karcagon viszont kapitányság. A Kisújszállási rendőrőrs a Karcagi rendőrkapitánysághoz tartozik. Az rendben van, hogy Kisújon nincs ügyészség, meg bíróság, az Karcagon van, de rendőrség van Kisújon is, nem is akármilyen. Ahhoz képest, hogy örs, egy egész nagy épület vagy hat irodával.


Amit elkövettem az Kisújszálláson történt és az ottani rendőrség nyomozói mentek ki adatgyűjtésre stb. Ők fogtak el, gyanúsítottak meg.

De áttették ugye az ügyet a Karcagi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályára és ott egy vizsgáló foglalkozik az üggyel.


Miért tették át az ügyet Karcagra, ha Kisújszálláson követtem el a cselekményt?



2023. ápr. 6. 20:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Levike, ezt kérdezd meg tőlük!
2023. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de a kérdésed alapján te egy bűnöző vagy legalábbis gyanúsított vagy, nem te szabod meg, hogy ki nyomoz utánad.
2023. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Igen. Ellenem van eljárás folyamatba. Kisújszállasról loptam négy személytől pénzt. De piti ügy. 85 ezer forint a kár.
2023. ápr. 6. 21:27
 4/49 A kérdező kommentje:
De nem ott lakok. Debrecenben lakom.
2023. ápr. 6. 21:27
 5/49 anonim ***** válasza:
59%

Levike, ez a sokadik lopásod a megjavulásod óta.

Szedd rendesen a pirulákat, nem fáj.

Ha így folytatod akkor tuti sitt lesz a vége!

2023. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
74%

Ja, piti ügy.


Más meg abból fizette volna mondjuk a havi rezsijét, amit te elszedtél tőle.


Elmész te a jó büdös****-ba.


Remélem Szolnokra kerül a végén az ügyed, aztán leültetnek végre a seggedre, de most nem csak 1 évre.

2023. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Gyula, csináljuk mi is most azt, amit te szoktál?


Vagyis: biztosan azért nem írsz vissza a válaszokra, mert jelenleg is éppen lopókörúton vagy, és nem vagy internetközelben.

Nem tudsz válaszolni, mert nem vagy otthon.


Majd éjjel kettőkor újra aktív leszel, mint legutóbb, mert akkor érsz haza a szokásos portyádról. :)

2023. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

#6

Elmondok valamit. Ezt a titkot elárulom.


Mindenképp Szolnokon fog landolni az ügy.


Ugyanis:

Beismertem, innentől nincs vissza út, el leszek ítélve. Vagyis visszavonhatnán a vallomásom, hogy nem én követtem mégsem el, csak ezért mondtam elsődjére azt, mert így meg úgy... De ezt sosem fogadják el. Ha valaki 1x beismerte, nincs visszaút. Elítélik. Nem is értem, hogy egyesek beismerőznek a rendòrségen, később meg tagadják, h mégsem ők voltak. Vagy rendőrségi nyomásgyakorlásra hivatkoznak, vagy más. Nem gondolják, hogy ha egyszer elismerték, elbaxták. Tehát visszaút 99%-ban nincs. Térjünk vissza hozzám. Tehát beismertem. A Karcagi Járásbíróság elítél majd büntetésre. Mindegy mire ítél, az ítélet ellen fellebezek. Így az illetékes törvényszékre kerül a dolog ami a Szolnoki Törvényszék. Tehát előre elmondtam nyíltan, hogy mindenképp fellebbezek és az ügy Szolnokon köt ki.


Azt meg mindenki tudja, hogy az 1.fokú ítélet után hoszabb idő telik el mire a 2.fokú döntés lesz. Egy év körül szokott lenni, vagyis kb. egy évre rá szoktak lenni másodfokú döntések az ügyekben.

2023. ápr. 7. 02:12
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy beismerted mert felvett a kamera egyértelmű formában! Mert csak annyi eszed van hogy oda mész lopni ahol van kamera. Tán még a közelben térfigyelő kamera is volt, amibe szépen belemosolyogtál, vagy lehet még integettél is! :D Erre aztán fellebezhetsz!
2023. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Ma 02:12


Merre jártál, Levike? :)

2023. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!