Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr látja ezeket?

A rendőr látja ezeket?

Figyelt kérdés

Egy közúti ellenőrzésnél a rendőr lát mindent,ami veled kapcsolatos? Pár hónappal ezelőtt volt egy ügyem,( nem közlekedéssel kapcsolatos) és rettegek attól,hogy mondjuk együtt utazok valakivel és egy ellenőrzés keretein belül a rendőr felhozza az ügyet olyan személy előtt,akit nem szeretném,hogy tudjon a dologról.

Ezért is érdekel,hogy mindent látnak a jegyzőkönyvvel vagy ilyenkor csak az okmányok érvényességét nézik és hogy esetleg körözés alatt áll-e a személy?



2023. ápr. 21. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Nyugi,csak az okmányokat ,illetve,hogy körözés alatt állsz-e,azt azonnal kiadja neki az adataid alapján. Mást nem.
2023. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

“ Szia! Nyugi,csak az okmányokat ,illetve,hogy körözés alatt állsz-e,azt azonnal kiadja neki az adataid alapján. Mást nem.”


Szia, fölöttem szóló hülyeséget beszél. Több nyilvántartásban tud ellenőrizni, látja milyen szabálysértéseket követtél el, súlyosabb ügyeket is tudja látni, azokba bele nézni viszont nem tud.

2023. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindent.
2023. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Egyébként azt, hogy valakit köröznek -e, vagy nem, saját maga is megtudja nézni.


Ismerőst pénbírságos elzárásra változtatta át a bv csoport, le kéne ülni 55 napot. Kapott is behívót még tavaly nyáron, lassan egy ķve, hogy be kellett volna mennie a börtönbe, de nem ment. Azóta sem körözik, nézi mindig, nincs körözés alatt. Azt mondta, ha majd körözik bemegy és leüli, addig nem. Ezeket ő mesélte, hogy igaz-e nem tudom. Viszont el tudom róla képzelni, mert elég zűrzavaros életet él.

2023. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
*éve
2023. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Így, ahogy #2 írta.


"egy ellenőrzés keretein belül a rendőr felhozza az ügyet olyan személy előtt,akit nem szeretném,hogy tudjon a dologról"


Ha látná is az ügyeidet jegyzőkönyvvel, mindennel együtt (de nem látja) akkor szerinted egy sima igazoltatásnál azt fogja végigolvasgatni, több percen át? Utána meg veletek csámcsogna rajta?


Ugye mennyire irreális? Nyugi. :))

2023. ápr. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Arra valóban nem gondoltam,hogy, végigolvassa, csak mondjuk az is kellemetlen lenne, ha felhozná,hogy látom volt önnek pár hónappal ezelőtt egy ...ügye... Nekem már az is szörnyű kellemetlen lenne más előtt
2023. ápr. 22. 19:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Még az a kérdés merült fel bennem,hogy csak azt látja,hogy büntetett előéletű, vagy büntetőeljárás alatt állok vagy azt is látja hogy konkrétan miért?
2023. ápr. 22. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Mindent látnak és hozzá tud jutni a jegyzőkönyvhöz is, ha akar.

Büntetett előéletet, jelenlegi büntetőeljárási ügyet, mindent lát. A rendőr??? Ne viccelj, persze, hogy lát mindent. Nem tudsz eltitkolni még egy múltbeli 5 ezres szabálysértést sem, ha két éven belüli.

2023. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!