Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hivatalos személy elleni...

Hivatalos személy elleni erőszak miatt miért az IMEI-ben tölti az előzetes letartóztatást a barátom?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomra kihívták a rendőröket, mert balhézott a szórakozóhelyen, több személyt meghallgattak a hegyszínen és kiderült hogy a barátom garázdaságot követett el, emiatt hívtak rendőrt. A rendőr meg akarta bilincselni, hogy előállítják, ekkor a barátom hasbarúgta az intézkedő rendőrt és elszaladt. A kidobófiúk mentek utána, de már a másik rendőr is ott volt. Elvitték, a garázdaságon kívül hivatalos személy elleni erőszak miatt is büntetőügy indult. A bíróság másnap előzetesbe küldte, mert szerintük a szökés fennáll, hiszen elmenekült a rendőrök elől is. Ez történt április 5-én, most május 5-ig tart az előzetes letartóztatása, tovább nem tarthatják bent. Időközben átvitték az IMEI-be, jelenleg ott van. Mi miatt, miért döntöttek úgy, hogy átviszik inkább az IMEI-be és ezentúl ott lesz?

2023. ápr. 30. 19:53
1 2 3
 21/28 DK-s ***** válasza:
36%

#20-nak:


De legalább nem próbálom magam volt sittesként, rendőrnek előadni! XD


Buuukta.

2023. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

12-es DK-s! Szóval nagyon megvertek a börtönőrök. Ez ahogy írtad életveszélyt okozó testisértés. Amikor kiszabadultál, miért nem szereztél egy fegyvert valahonnan és ezeket a verőbörtönőröket kifigyelted volna egy jó kis fedezékből és lelőtted volna?


Egy éve körül egy rab, amikor kiszabadult a börtönből, egy boltban felfigyelt egy börtönőrre, akinek a keze alatt volt a börtönben. Kimentek, megvárta a börtönőrt és jól meg ruházta, de jól is tette. Nyilván oka volt.


14-es! Azt írod, hogy a rendőr szent. Mitől szent te szerencsétlen? Amikor valaki rendőr lesz, megszenteli őket valami pap, püspök vagy pápa??? Ne nevettess. Csupán csak munkaidejében több mindent megtehet mint egy átlag ember, mert mivel rendőr, a törvények ezt engedik.

2023. máj. 1. 17:59
 23/28 DK-s ***** válasza:
39%

#22-nek:


Nem lett volna értelme már csak azért sem, mert időközben eltelt 3 év.


De ha pár hónapon belül szabadultam volna, akkor rájuk küldtem volna pár embert.

2023. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Mert szent.

Amiről te beszélesz, az hazugság. Ott van a videó, megvédte magát a bv-s, és csak azért nem ütött vissza mert tudta hogy veszi a cigánycsaj.

Helyesen járt el. Amúgy nem sok van neked se hátra, könnyű előzetbe kerülni, főleg ha ilyen imei-s haverjaid vannak. Kitudja talán még találkozunk is, de akkor abban köszönet nem lesz.

2023. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
IMEI-ből meg kiengedik simán mert ha beigazolódik hogy gondjai vannak nem rakják récsok mögé.
2023. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 DK-s ***** válasza:

#25-nek:


Nagyon tévedsz. Ha valakiről bebizonyosodik hogy az elkövetéskor nem volt beszámítható, annak a kényszer-gyógykezelését rendelik el.


Felülvizsgálat évente egyszer. XD

2023. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 DK-s ***** válasza:

Ismét #25-nek:


A kényszer-gyógykezelés helye természetesen az IMEI elítélt részlege.

2023. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Mikben vagytok!

Az IMEI egy szám. Telefonokba szerelt chipek sorozatszáma.


Elmegyógy meg haloperidol?

Haha jót derültem ezen, kiváltképp viccesnek találtam.

márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!