Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jogosan büntettek meg? Mit...

Jogosan büntettek meg? Mit lehetne máskor tenni?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy utaztam busszal és felszállt egy kisebb csalad c-tipusu kisebbségi és leültette mellém a gyerekét az anyuka pedig a szembe ülésre. Az a 6-7 éves kisfiú pedig nem hagyott békén. Átnyúlt előttem hogy az ablakot piszkálja, hangoskodott. Eyg darabig tűrtem, de elkezdett azzal szórakozni, hogy a nyálát a cipőmre csorgatja és szóltam az anyukájának hogy szóljon a gyerekére mert köpdösi a drága cipőmet. Erre tudjátok ilyen magas párzási hangon elkezd visitani hogy "dikk kinek érzem magam" meg, hogy "ne emberkedjek mert a gyereke azt csinál amit akar" meg, hogy ha nem tetszik szálljak le. Ez hangos kiabálás volt pár dolgot mondtam neki de annyi értelme volt mintha a lóval imádkoznék. Arrébb ülni nem tudtam mert nem volt hely.

Persze látta a gyerek hogy ezt megteheti engem meg bosszant tehát újra elkezdett nyálat csöpögtetni. Rászóltam újra de hasonló eredménnyel. Egy idő után nem bírtam mert azt éreztem, hogy direkt bosszant szóval hirtelen úgy emberesen felpofoztam. Erre oda ugrik az apja vagy nem tudom és átnyúlt a székek fölött és tarkón ütött mert csak ott ért el. Nekem erre annyira elgurult az agyam hogy megfogtam a ruháját és teljes erőből orrba ütöttem ököllel. Ekkor kb pánik hangulat lett a buszon szóval megálltunk én meg gyorsan leszálltam és a kezembe vettem a gázsprayt hogy ne jöjjenek többen oda. Ennyi történt a buszon.

Természetesen jött a feljelentés rendőrség, de engem büntettek meg mert azt mondták hogy testi sértés meg garázdaság. Most bíróságra kell majd mennem. Kérdezem én, hogy mit lehet ilyenkor csinálni? Mivel lehet védekezni? Vagy csak elkell tűrni, hogy hagy csinálják amit akarnak?


2023. máj. 3. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

Vagy leszállsz vagy arrébb mész a végébe.


De egy 7 évest semmiképp nem kellett volna felpofoznod. Ez hiba volt.


Az hogy nem nevelik az legyen a szülő hibája…

2023. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem jogosan büntettek meg, hiszen te pofoztad fel a gyereket először (az már más kérdés hogy mi váltotta ki belőled ezt a reakciót). Az, hogy utána még az apával is dulakodtál csak súlyosbít a dolgon. Szóval szerintem jogos hogy megbüntettek, de ugyanakkor megértem a felháborodásod.

És akkor csodálkoznak hogy gyűlölöm a cigányokat.

2023. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Levike!
2023. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Pedig, ha ez így történt, akkor semmi olyan nem történt, ami miatt rendőrségi intézkedés lett volna szükséges. Egy-két pofon meg orrbaverés még nem rendőrségi ügy, ne nagyítsunk már...
2023. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Honnan tudták a címedet, nevedet egy buszon?

A bíróságon előadhatod a te verziódat. Aztán majd a bíró dönt.

2023. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem mész el a tárgyalásra ügyvéd képviseljen , titkositsd az adataidat . Jól tetted bravó . A tetvek igénytelenek aljasok állatok, egymást is megölik részegen .
2023. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

“ Honnan tudták a címedet, nevedet egy buszon”


A busz meg minden jármű is be van kameázva.

2023. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Most így elképzeltem, ahogy a dizsippók hívják a yardot, hogy ölikagyerekemsegíccséggyertekkiarákegyekiaszívetekSEGÍÍÍÍÍÍÍÍCCSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG.
2023. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

"Egy-két pofon meg orrbaverés még nem rendőrségi ügy, ne nagyítsunk már."


De, az. Sőt még bírósági ügy (magánvádas) is lehet akár, ami a pofonokat illeti.


Gyereket nem verünk (bármennyire is megérdemelné a kis rohadék purdéja...) a szülőt, már inkább........megvárod, amíg leszállnak, utánuk mész... és ami belefér, csak ne lássa senki.

Az idióta szülőket kellett volna elővenned, de nem a buszon, mert ez így garázdaság és erre - sajnos - vannak tanúk is.

Így nem állsz jól....

2023. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
9-es. Igen, lehet. Meg tanúk is vannak rá, ez igaz. De ebben az esetben ki hívott volna rendőrt? A cé kategória? Sanszos hogy őt vitték volna be, hátha éppen körözik, mint jó nagy részüket.
2023. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!