Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi lenne vele ha feljelenteném...

Mi lenne vele ha feljelenteném zaklatásért?

Figyelt kérdés
Nem akarok vele beszélgeti többet mert nagyon megbántott. Mégis irogat. És tudja hogy egy bizonyos időpontban hol szoktam lenn, két alkalommal fordult elő hogy utánam jött, hogy beszélni akar, mind a két alkalommal elküldtem. Letiltottam facebook-on, előfordult nem egyszer hogy csinált másikat, és úgy írt üzenetet. Mind emelett még avval fenyeget hogy öngyilkos lessz, és vagdossa a csuklóját, amit mutogat mindenkinek, és nekem is elküldte, és ez többször is előfordult. Én az üzeneteire nem szoktam válaszolni csak letiltom.
2023. máj. 6. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Először deritsd ki ki van a valóságban a reg mögött, utána lépj a hivatalos útra.
2023. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A "reg mögött"??
2023. máj. 6. 21:20
 3/17 anonim válasza:
#2 Regisztráció.
2023. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt akarod mondani hogy beszéljek vele?
2023. máj. 6. 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán derül ki, hogy ez ki.


Nekem volt egy ilyesmi stalkerem, öngyilkossággal fenyegetőzött. Megkértem a közös ismerősünket hogy beszéljen vele, de én tiltom, és nem vagyok felelős érte.


Nem is ismert személyesen de egy szabályos oltárt épített a képeimmel (tini voltam). Én a helyedben (ha már követ) feljelenteném, ha abbahagyja csak simán tiltsd. Nem vagy felelős azért mert vagodssa magát. Nem te vagy az oka. Ha nem téged talál meg, megtalált volna mást.

2023. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Á értem, 2 alkalommal követett eddig és elég rég volt, de még mindig írogat.
2023. máj. 6. 21:31
 7/17 A kérdező kommentje:
Ő csak egy lánybarátom volt.
2023. máj. 6. 21:33
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha abbahagyta a követésedet én csak tiltanám mindenhonnan, az meg hogy mit csinál magával, téged ne érdekeljen. Nem vagy felelős érte!


Nálunk online játék közben akaszkodott rám ez a srác, én 17 voltam ő meg 18 tán, és bizalmas dolgokat írogatott, pl hogy ma este a képeimre fog maszturbálni meg hasonlók, és mikor tiltottam akkor meg a játékon belül írt hogy öngyilkos lesz, sajnálja, megsajnáltam, visszavettem a tiltást, és ilyen hullámokban jött belőle elő hol a perverz, hol az öngyilkos. Szóval egyszer és mindenkorra tiltottam, játékból kiléptem, közös guild társakat megkértem hogy ne adjanak át semmilyen üzit, és elmondtam nekik miket csinált szóval a szerencsétlen haverja ott volt figyelni rá hogy tényleg öngyilkos akar-e lenni.


Nem az én felelősségem, ez meg hogy vagdossa magát, nem a tiéd.

2023. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem engem zaklatnak, én vagyok a zaklató.. Kíváncsiságból tennem fel a kérdést ki mi gondol erről. Kiváncsi voltam mit gondoltok az ilyen emberről, h szociopata, nárc, vagy minek gondoljátok.

Nem az volt a célom hogy bántsam őt, nagyon sokat írtam neki, mert mindig csak ő jár a fejemben, és nem nem tudom elfelejteni, és eleinte lefoglalni is alig tudtam magam. Már nem írok neki, és nem követem, mert szólt az egyik haverjának aki közölte velem hogy még egy ilyen és feljelentenek.

Én nem zsarolni akartam, hogy kinyírom magam ha nem akar velem beszélni, nekem lelkiismeretfurdalásom van, minden reggel avval kelek hogy fáj belül valami a mellkasomnál, és tudom hogy ez miatta van. Mert nem mertem vele öszínte lenni, és szorongásos zavaraim vannak, nagy ritkán tudtam vele csak önmagam lenni. És igen komolyan gondolom az öngyilkosságot, van hogy úgy kelek hogy késztetést érzek arra hogy megöljem magam.

2023. máj. 6. 22:13
 10/17 A kérdező kommentje:
Szóval, milyen következményei lennének annak ha feljelentene?
2023. máj. 6. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!