Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Instagramon írogat egy jó...

Instagramon írogat egy jó ideje chaten egy kamuprofil. Feljelenthetem zaklatásért?

Figyelt kérdés
1 hónap alatt 10 üzenetet írt. Előtte én is írtam neki többet . Úgy mond chateltünk is. Igazából folyton csak bókolgat. Semmilyen fenyegetés nem történt. Érdemes feljelentést tennem? Volt már ehhez hasonló esete valakinek?

2021. márc. 22. 05:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel lehet blokkolni az embereket, ezért nyilván megkérdeznék, hogy miért nem blokkolod ha zavar.
2021. márc. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le. ha majd errefel minden tiltas utan csinal egy ujabb kamuprofilt, mar elgondolkozhatsz a feljelentesen, de valoszinuleg igy is kirohognenek. tedd a profilod privatra, ugy nem tud olyan irni aki nem kovet
2021. márc. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Túlgondoltam, akkor ezt most?
2021. márc. 22. 06:53
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem csinalt semmit csak bokolgat ... le is tilthatnad a profiljat ... te meg is valamilyen feljelentesen gondolkodsz? Miez?! Manapsag valahol ezt tanitjak, hogy lepten-nyomon fel kell jelenteni a masikat?


Szerintem menj el egy csontkovacshoz, mert valami baj lehet a gerinceddel! :) ... valahol ott a nyakad kornyeken. De ez csak egy tipp!

2021. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen piti dolgokra nincs kapacitas, azonnal elkuldenenek
2021. márc. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Vállalkozó vagyok és attól féltem, ha letiltom rossz hírem menne, hogy letiltok egy olyan profilt ami csak bókol nekem. De ha feljelenteném, annak még inkább hangja lenne a vásárlóim, üzleti partnereim körében? Tényleg azt mondják a rendőrök, hogy tiltsam le?
2021. márc. 22. 07:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#6 🤦, bocs, de elmegyek rekaxálni, ez már a tehetetlenség netovábbja💆‍♂️



Nem kell megnyitni az üzenetet, aztán abbahagyja ha megunta. Jó reggelt

2021. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Molyember ***** válasza:
93%
Azt hittem, valami 13 éves, hisztigép kislány vagy, erre vállalkozásod van...
2021. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Vállalkozó vagyok és attól féltem, ha letiltom rossz hírem menne, hogy letiltok egy olyan profilt ami csak bókol nekem."


Képzelem ezt a becsületsértési ügyet a jegyzőkönyvben:


"Az elkövető negatívan, valótlan állításokkal jelmezte a sértett Tupperware\Avon\Oriflame vállalkozásával kapcsolatos munkakörének ellátását, előbbi beismerése szerint "pedig ő csak bókolt". Az elkövetőt bókolásból visszautasított, abból következő becsületsértés vétségének gyanúja miatt hallgatta ki az illetékes megyei rendőrfőkapitányság."


Na jó Kérdező, nyugodtan koptasd le az egyént, ha emiatt te azt látod, hogy nyilvánosan elkezdi szidni a boltod, akkor mehetsz a rendőrségre. De ilyet úgysem fog tenni az embered, mert talán nem annyira hülye...

2021. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
te fogyatékos vagy?
2021. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!