Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kijelentem családtagom,...

Ha kijelentem családtagom, nem zaklatnak tovább a rendőrök?

Figyelt kérdés
A családtagom elítélték 5 év 8 hónap börtönre, tavaly októberben kellett volna bevonulni de nem ment be. Azt mondta hogy ő nem. Inkább elköltözött 150 km-re. Viszont itt lakott itt a bejelentett lakcíme. Azt hittük keresni fogják hamar, egyszer keresték is bevonulás elmulasztása miatt rá pár nap múlva hogy bevigyék, de már nem volt itt. Azóta hosszú ideig csend volt, majd április közepén jöttek a rendőrök hogy körözik és keresték, rá egy hét múlva megint jöttek, kérdeztem mióta körözik, azt mondta a rendőr április 13 óta. Ma megint voltak. Mondtam nekik ide hiába jönnek itt nem találják, elköltözött messze, de pont hová nem tudom. Azt mondta a rendőr hogy mivel itt a bejelentett lakcíme és muszáj jönniük. Beszéltem vele telefonon, hogy keresték a rendőrök és mivel itt a lakcíme muszáj hogy jöjjenek. Azt mondta, hogy jelentsem ki. Ha kijelentem, megszűnik itt a lakcíme, akkor onnantól nem fognak zaklatni itt a rendőrök?

2023. máj. 18. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kijelentheted, de mivel az utolsó ismert lakcíme az volt, nem biztos, hogy segít rajtad.
2023. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amig el nem kapjak, addig a nyakadra fognak jarni a sunok, mert eselyesnek tunik szamukra, hogy nalad huzta meg magat.
2023. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Férfi ember, nem értem hogy miért nem ment be. A kedvezménye ugrott, 5 év 8 hónapot le kell tölteni teljesen, mondtam neki legyen bátor, fel a fejjel menjen be, túl lesz rajta, eltelik az az 5 év 8 hónap, kijön és tiszta lappal kezdhet mindent, és nyugodtan élhet.
2023. máj. 19. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!