Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltak kint bűnügyi technikuso...

Voltak kint bűnügyi technikusok vagy feljelentés után rendelték el.a nyomozást?

Figyelt kérdés

Február 10 napon jártam Mezőtúron, a héten (hónapokkal később) meg jött egy idézés, hogy gyanusítottként meg kell jelennem. Jövőhéten 10.30 órára. Én nem csináltam semmit, de azonosítottak valahogy. Majd, ha bemegyek kíváncsi vagyok a megbeszélésre, hogy mit mond a nyomozó.

Egy dolog biztos. Ahol jártam kamera nincs. Találkozni sem találkoztam senkivel, akik láttak volna, csak két fiatal tizenéves kamasz látott egy pillanatra. Szerintem valami nyom. Vagy ujjnyom, v dns minta szerint azonosítottak.

Ha a felsorolt két nyom szerint azonosítottak, akkor valószínűleg ott a sértett mikor észrevette, h mi történt, hívta is a rendőrséget, akik kijöttek és úgy döntöttek bűnügyi technikusok is kellenek, akik vesznek nyomot, vagy lehet másnap feljelentés után indulhatott a nyomozás?



2023. jún. 4. 18:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint mégis látott valaki, Gyula. Nem jól csináltad a terepszemlét, látod, mégis volt kamera vagy járókelő.


Mikor csuknak le végleg amúgy? Ideje lenne már.

2023. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az idézésem 45. alszámú. Mármint iratsorszám. Milyen iratok lehetnek a további 44 darab irat?
2023. jún. 4. 18:48
 3/22 anonim ***** válasza:
Mezőtúr szr hely. Ott voltam kollégista az ezredfordulón. Pusztulásra ítélt város! Fogy is a lakossága rendesen!
2023. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"Én nem csináltam semmit, de azonosítottak valahogy."


Hát akkor határozottan eltér a nyomozók véleménye és a Tiéd!


Csak úgy nem idéznek gyanúsítottként, tehát biztos csináltál valamit, csak legfeljebb Te jelentéktelennek tartod, pedig nem az.

2023. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Én mondtam hogy felnyomlak levike anno. Nem hitted el… hopp.
2023. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5. Gyanúsított idézés van írva, de mivel a mezőtúri rendőrökkel most találkozok először, elsőjére idéznek, valszeg tanúként hallgatnak ki.
2023. jún. 4. 21:10
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

Kár hogy nem a debreceniekkel találkozol. Mennél vissza a böribe csicskának.


Gyanúsítottként leszel kihallgatva, nem tanúként.

Mi van? Meglepődsz ilyenenen, miután megint loptál valakitől?

2023. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Hajj levike álmodik a nyomor. Sajnos a robotzsaruba már hemzseg az összes adatod. Egy fülesse meg egy felismerésre bemutatással nem nehéz megalapozott gyanút összehozni ellened.
2023. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Őrizetbe nem vesznek, mert idéznek. Ha őrizetbe akarnának venni, ahogy kiderült hogy én vagyok a gyanúsított, már értem jöttek volna.

Tehát ha idézték, a nyomozati cselekmény után jöhetek el.

2023. jún. 4. 21:55
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Jóvan. Van még kérdésed, vagy csak megint gyökérkedni jöttél ide?
2023. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!