Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Postán elküldhetem a rendőrség...

Postán elküldhetem a rendőrségnek a rendőr igazolványt?

Figyelt kérdés
Találtam egy fekete színű igazolványtokot mint a személyi igazolvány tok, csak fekete és van elöl egy rendőrség logó. Van benne egy eredeti rendőrigazolvány, xy névre 24 éves, mert 1999-ben született, és rá van írva, hogy a rendőrség hivatásos állományú tagja. A neve és, hogy r.örm. Benne van személyi, lakcímkártya, jogosítvány meg még külön szolgálati gépkocsira jogosítvány ami egy kis kék színű papirkártya. Eléggé ramaty állapotban van a személyi is, meg a jogsi is, össze van karcolva. Egy bokorban volt az egész bedobva, úgy találtam meg, mikor a fiúkkal mentem. Szerintem valami szabadidő hely öltözőjéből lopták el. Biztos pénz is volt benne, csak azt megtartotta a tolvaj. Mit csináljak? Személyesen haladéktalanul vigyem be a rendőrségre, vagy postán küldjem el a rendőrségre zárt borítékban, de kamu feladót írjak rá, mert ha a sajátom írom rá is baj lehet. Nehogy azt higyjék, hogy én loptam el. De csak vissza kéne, hogy kerüljön a nőhöz, mert addig nem tud dolgozni a rendőrnő. Hogy juttassam vissza?

2023. jún. 5. 17:36
1 2 3
 1/21 Fsms ***** válasza:
100%
Nyugodtan vidd be és mond el , h hol találtad.
2023. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lehet belőle. Add le a legközelebbi rendőrösön, körzeti meghízottnál. Járőrt is kérdezheted, ha találkozol velük, hogy mit tegyél.
2023. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Dobd ki a kukába. Nem kell ilyesmivel foglalkozni. Csak még több bajod lesz belőle.
2023. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be a legközelebbi kapitányságra. Nem lesz bajod belőle.
2023. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem valami szabadidő hely öltözőjéből lopták el."



Ezt miből gondolod? Jaaaa, tudom, onnan, hogy te loptad el, Gyula. Miért is akarod postázni? Természetesen azért, mert nem mersz már magadtól bemenni a rendőrségre, mert félsz, hogy megint ott éjszakázol. :)

Ó, hogy törne bele a kezed a s3gg3dbe.

2023. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha te voltál gyula fixen eltöröm mindkét kezedet
2023. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy ellopták, hogy nem az utcán találtam, hanem az egész be volt dobva egy bokorba. Azért nem merem bevinni, mert ha pénz is volt benne és az nincs már ott,rám is foghatják. Nem ritka, szinte majdnem minden pl. sporthelyen, van egy rendőr tag is, ugyanis a rendőrök közt gyakori, hogy délután este, a járőrök meg szabadnapjukon este járnak edzőterembe. Mondom szinte minden helyen van legalább egy olyan odajaro, aki rendőr. Azt gondoltam hogy van külön járőrkocsira is külön jogsi, de azt nem gondoltam hogy az csak egykis kék színű papirkártya. Azt hittem az is plasztikkártya.
2023. jún. 5. 21:08
 8/21 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, Levigyula, hogy ilyen jól asszociálsz. Találsz a bokorban egy eldobott igazolványtokot és rögtön összerakod, hogy biztosan egy öltözőből lopták el, volt benne pénz is, azt megtartotta a tolvaj, ezt meg eldobta... Hogyhogy pont ez a sztori jutott eszedbe?
2023. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ebbe, ha esetlegesen meggyanúsítanak, plusz kapok a rendőröktől olyat, hogy nem teszem zsebre?
2023. jún. 5. 21:51
 10/21 anonim ***** válasza:

"Nem ritka, szinte majdnem minden pl. sporthelyen, van egy rendőr tag is, ugyanis a rendőrök közt gyakori, hogy délután este, a járőrök meg szabadnapjukon este járnak edzőterembe."


De ennek mi köze ahhoz, hogy* szerinted* onnan tűnt el??

Értetted a kérdést egyáltalán?

2023. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!