Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki szerint rendben van, hogy...

Aki szerint rendben van, hogy a rendőrök agyonlőtték a 17 éves gyereket Franciaországban, az miért gondolja ezt?

Figyelt kérdés

Akárhogy nézem a videót, nincs értelme...

Nem ráhúzza a kocsit, hanem elhajtana, ami nem indokolja a lövést, a rendőr egy pillanatig nem volt veszélyben.

Másrészt, ha valóban csak szabályszegésért állították meg, mióta is indokolt kiabálva, kibiztosított fegyvert szegezni az emberre igazoltatás közben?

Ettől egy 17 éves összeszarja magát, simán lehet, hogy ettől pánikolt be és hajtott el...

Aki szerint ez rendben van, azt megnézném, ha a saját gyerekére fogna fegyvert egy idióta a semmiért...

Ennyire hogy lehetnek egyesek vakok? Csak azért, mert algériai volt, már rögtön megy a "megérdemelte" bla bla bla.

Az egész szituáció abszurd.

Most az ezt követő tüntetések nem tartoznak a kérdéshez!


2023. júl. 2. 18:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelnéd ezt a videót? Én még nem láttam és így nem tudom eldönteni.
2023. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
Mert ha semmibe lehetne venni a rendort, akkor milyen vilag lenne szerinted? Amerika a pelda, hogy szamtalan rendort lottek le csak azert mert johiszemu volt. Az autos mosolygott, majd fegyvert rantott. Nem veletlen vannak a rendori parancsok, kezeket a kormanyra, szalljon ki, stb. Aki nem engedelmeskedik, az pusztuljon. Igy helyes.
2023. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

De komolyan, szerinted normális eljárás igazoltatásnál ordibálva, csőre töltött fegyvert szegezni valakire?

Itthon nem ez a szokás, mégsem lövik halomra a rendőröket...

Amerika meg ilyen szempontból baromira elcseszett...

2023. júl. 2. 18:41
 4/38 A kérdező kommentje:
#1 [link]
2023. júl. 2. 18:43
 5/38 A kérdező kommentje:

Már akkor más lenne a szitu, ha ezt az "óvatosságot" bármi indokolta volna, de ilyen körülményről nem tudok.

Így viszont a rendőr teremtett olyan szituációt, ami okozta a bajt.

2023. júl. 2. 18:44
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek fel oraig menekult cikkcakkban, veszelyeztetve sok kozlekedot es jarokelot, majd megprobalta elutni a rendort. Szerinted mit kellett volna tenni? Vallon veregetni es rahagyni? Nyilvan nem veletlen menekult, oka volt ra, hogy a zsaruk ne nezzenek be a kocsijaba.

Gondold el az ellenkezojet. Ha mostantol semmibe lehetne venni a rendort, akkor mindneki nekifogna rabolni meg gyilkolaszni, hiszen le lehet szarni a rendort. Ezt szeretned?

2023. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez túlkapás volt, bár nem láttuk az előzményeket, nem véletelnül volt ott az a fegyver. Ez a csávó már egy fiatalkorú bűnöző volt. Amúgy ha nem engedelmeskedsz egy rád fegyvert fogó rendőrnek, könnyen így járhatsz, hülyeség volt a gázra lépnie. Természtes szelekció.
2023. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
Megnéztem. Jogszerű volt a fegyverhasználat. Nem értem miért csesztetik a rendőrtisztet.
2023. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Mert bűnöző volt. Felszólítás ellenére is továbbhajtott és félő volt, hogy elüti a rendőrt. Ilyenkor önvédelemből a rendőr lő. Ez a szabály. Most csak azért csuklyák le valszeg életfogytiglanra, hogy lenyugodjanak a migránsok. Nem fognak! Akármikor lőhetnek bűnözőkre a rendőrök. Ilyen bármikor, bárkivel előfordulhat. A migránsok nem akarnak hozzánk igazodni. Mi fehérek próbálunk, de ez nem elég.


A liberális kormányok azt hiszik, ha engedményeket tesznek, pitiznek nekik nem lesz el*va a ny*kuk. Úgy tűnik tévednek. Orbán Viktor ezt már 2015-ben megmondta!! Jó reggelt

2023. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

"A gyerek fel oraig menekult cikkcakkban, veszelyeztetve sok kozlekedot es jarokelot, majd megprobalta elutni a rendort."


A megpróbálta elütni a rendőrt résszel nem értek egyet, az elejéről viszont nem hallottam, ha az pont így volt, az már más. Bár akkor is kérdőjel a lövés pillanata.

2023. júl. 2. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!