Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért nem ad ki...

A rendőrség miért nem ad ki információkat a nyomozásról?

Figyelt kérdés

Rengeteg youtube videó van nagy horderejű ügyekről, hogy ilyen meg olyan gyilosságot, rablást derítettek fel. Pl.a kékfény meg a riasztás műsorok. Youtube-on is fent van. Megannyi videóban nyilatkoznak rendőri vezetők, hogy sikerült felderíteni. Aztán sokszor hallani, hogy mondják, hogy arról már nem kívánnak beszélni, hogy hogy derítették fel. Vagy a riporter mondja, hogy a nyomozásról nem ad ki a rendőrség információkat.


Miért nem adnak információkat a rendőrök, hogy hogy derítették fel X meg y bűncselekményeket? Ezt miért nem tudhatják meg a nézők?



2023. júl. 4. 19:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert nálad okosabbak keresztbe tehetnek azután hogy szabadulnak. Meg másnak se akarnak ötleteket adni. Nyilván alacsony intelligencia szinted van, ezért most segítettem.
2023. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötik az orrocskádra a módszereiket.
2023. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Egy büntetett előéletű ember úgyis tudja a módszereiket.
2023. júl. 4. 19:36
 4/30 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy hogy nyomoznak.
2023. júl. 4. 19:36
 5/30 anonim ***** válasza:

Mert mások - akik némileg felkészültebbek, mint te, kérdező - meríthetnek ötleteket egy -egy ilyen rendőri tájékoztatásból a saját balhéjukhoz.


Na most ezt nem lenne egy utolsó elkerülni....


Valamint a nyomozás nem egy nyilvános tevékenység, vagyis a közvéleménynek olyan nagyon kib......ul semmi köze hozzá.

2023. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Én mondjuk tudom ezeknek a menetét, mert voltam többször büntetve sajnos. És megvannak a nyomozati anyagok. 5 darab nyomozati anyagom van. Van amelyik jó vastag. Abban tanú, gyan. kihallgatási jegyzőkőnyvek, kamerafelvételek kinyomtatva, ahhoz feljegyzések, jegyzőkönyvek kamerafelvételek lefoglalásáról, szakértői vélemények, megkeresések, feljegyzések, cellainformációk, és egyéb sok irat. Én már képben vagyok, hogy hogy nyomoznak egy piti ügyben. Nyilván egy nagyobb ügyben is úgy, csak ott nem 15 cm vastag egy mappa, hanem több ládányi.


Erre értem, hogy aki már volt büntetve és megkapta a keletkezett iratokat, az tudja, hogy hogy nyomoznak, mert benne van minden. Tehát én is tudom, viszont én sem írom le, hogy hogy, mert én se árulom el, ne tudja senki.

2023. júl. 4. 19:45
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Tudjuk Levike, tudjuk. Ismerünk már saj-nos.
2023. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#7 Mert ki vagy te?
2023. júl. 4. 20:01
 9/30 DK-s ***** válasza:
100%

"Tanuló" bűnözőknek nem adnak gyorstalpaló oktatást. Ilyen egyszerű.


Nem lehetsz valami tanulékony, ha többszörösen büntetett előélettel 15 cm a rekordod. Nekem négy teli "banános-doboz" volt a rekord. Több mint 6800 oldal.

2023. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Mi van, mégsem tudsz mindent?
2023. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!