Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Saját tapasztalataid szerint...

Saját tapasztalataid szerint a közlekedési rendőrök milyen gyakran korrumpálhatók?

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem nagyon...
2023. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért érdekel kérdező?
2023. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szimpla kíváncsiság. Nyilván ha most ilyen helyzetben lennék, nem gyakorin kérdezném meg, hogy mit tegyek.
2023. júl. 16. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
~2010 óta nem tudod korrumpálni őket, hiszen a helyszíni bírságot is kiküldik és nem véletlenül párban végzik a rendőrök a közúti ellenőrzést.
2023. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikor láttam utoljára. Néha kiállnak traffizni, de nem tudom mikor állítottak meg utoljára. Akkor még lehetett velük "beszélni".

Az utolsó eset az volt, hogy este 11 után leállítottak és elkezdtek velem pletyizni. Éjfélkor közölték, hogy lejárt a forgalmim... Végül "megbeszéltük a problémát". Ennek több, mint 15 éve. (Akkor adtam el azt az autót)

2023. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Általában olyan eset nem fordulhat elő amikor nem korrumpálható. Mindig a forgalmiba helyezd a készpénzt!
2023. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!