Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Határvadász fizikai alkalmassá...

Határvadász fizikai alkalmassági (komolyan van véve?)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha esetleg valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, lenne pár kérdésem. Mennyire vették komolyan? Láttam a minimum feltételeket de azért egy pár kikerült fényképen vannak testesebb hölgyek és urak is. Igazából szeretnék jelentkezni, és csak ettől tartok egy kicsit, mert ilyenen elbukni azért gáz, ha valaki már átment Pszichológiából is pl. Szóval akinek van tapasztalata, komolyan veszik? Ilyen emberhiányos helyzetben képesek lennének ilyenen elbuktatni? Köszi előre is a norámlis válaszokat. Pacsi.

2022. aug. 20. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy veszik komolyan.

Rád se néznek, ráírják, hogy megfelelt.

2022. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha több fogad van mint füled akkor biztos hogy felvesznek.
2022. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
A magad egészsége miatt azért nem mindegy, hogy mennyire vagy messze a feltételektől. Sokat kell talpalni, néha futni, van súlya a felszerelésnek is, szóval kell egy alap alkalmasság. Ha úgy érzed, hogy csak kicsit térsz el a kívánalmaktól, és bele tudsz rázódni a szolgálatba, akkor sztem nem lesz baj. De ha pl. szívbeteg, ízületes stb. vagy, akkor nem neked való.
2022. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt, selytettem, hogy nem komoly annyira. Illetve 3-as, neked teljesen igazad van, kell lenni egy minimumnak. Idáig ülőmunkát végeztem, és sok idő után kimentem futni. Szóval kell még egy kicsit edzenem, de ettől függetlenül akkor megpróbálom, mert változtatni szeretnék ezen. Egyébként ha lesz tapasztalatom majd írok ide még én is, ha valakit érdekel. :D
2022. aug. 20. 23:13
 5/5 anonim válasza:
66%

nézz meg egy magyar katonát. kb. 10 fekvőtámaszt nem tudnak lenyomni.

határvadászathoz szerintem az is elég, ha még össze tudod gombolni a hasadon az inget

2022. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!