Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt megtudták volna valósítani...

Ezt megtudták volna valósítani a ,,kedves" kolegák?

Figyelt kérdés

Tavaly dolgoztam egy helyen, ahol annak ellenére, hogy kidolgoztam a belem, a kolegák nem vtak megelégedve a munkavégzésemmel, ezért kevés fizetést kaptam.

Januárban ezért felmondtam és hatalmas cirkuszt csaptam a kolegákkal.


Később összefutottunk az egyik szegedi helyi járatos buszon a fél műszakkal ahol megint balhé kerekedett és ezek a derék emberek azt mondták, hogy 4-en megfognak, elvernek és a kiérkező rendőröknek azt mondják, hogy én bomba robbantásával fenyegetőztem és ettől Ők megijedtek és ezért vertek el.


Igaz, hogy az év elején történt, de megtudták volna ezt valósítani? Szétverve elvittek volna a kórházba, a kórterem előtt végig őrködött volna egy rendőr majd gyógyuláskor elvittek a börtönbe?



nov. 5. 07:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Remélem, hogy kamu, ennyire hülye nem lehet senki, hogy ilyet elhigyjen!
nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim a szegedi rendőrökkel és Bírósággal erre engednek következtetni...
nov. 5. 07:48
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, meg.
nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Molyember ***** válasza:
100%

Nézd, ha az egész műszak utált, ráadásul annyira, hogy még a felmondásod után is kilátásba helyeztek egy alapos verést, akkor meg kéne próbálnod magadba nézni, hogy mi váltotta ki belőlük ezt az ellenszenvet. Elképzelhető, hogy mindenki idióta, és tényleg nem tehetsz semmiről, de erre igen kicsi az esély.

Annak meg nyilván lett volna következménye, ha összevernek, főleg, ha független tanúk is bizonyítják, hogy nem fenyegetőztél robbantással. Ha csak ti voltatok ott, és nincs kamera a buszon, akkor a franc tudja, ki hogyan bizonyítja az igazát, de az nyilván nem segít a helyzeteden, hogy "tapasztalataid" vannak a szegedi rendőrséggel és bírósággal. Valamiért velük is volt problémád.

nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de milyen munkahely az, ahol a kollégák minősítése alapján, és nem az elvégzett munka után kapod a fizetést? ...
nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4!


A busz tömve volt.

A szegedi rendőrségen meg Bíróságon vannak olyan egyének akik haragosaim, a legutóbbi tárgyaláson is bizonyították, hogy milyen idióták. Konkrétan egy bűncselekményt azzal támasztanak alá, hogy megtörtént illetve, hogy én lennék az elkövető, hogy 4 tanút behívtak, akikkel nem mellesleg haragosi viszonyban állok, Ők azt mondták, hogy biztosan én vagyok az elkövető. Hiába vannak bizonyítékaim az ellenkezőjéről, azt vhogy nem veszi figyelembe a drága látos Szegedi Járásbíróság!


A buszon a többi tanú fene tudja mit mondtak volna.


Ezek nagyon a legalja emberek, csőcselék.

A mostani munkahelyemen nincsenek ilyen problémáim, a fizetésem is normális, a kolegák normálisak.


A kérdéses munkahelyen pedig mindenféle ember megfordul, börtönt jártak is.


5!


Tipikus szegedi munkahely.

Minimálbér a kezdő fizetésed, egyéb pótlékok, bérezések pofára mennek!

nov. 5. 09:18
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy az, Szabó Bálint? :)
nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

[link]

Azért tegyük hozzá, a tapasztalataid a szegedi bíróságról eléggé széleskörűek és egyáltalán nem vagy olyan kis ma született bárányka, mint amilyennek beállítod magadat.

nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Miért lett törölve a kommentem???


[link]


Azért mert az igazságot írtam le? Azt miért nem linkelitek, hogy egy tetű drogost vertem el aki ilyeneket csinál???

nov. 6. 04:51
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul egy agresszív állat vagy, aki szeret másokat összeverni, önbíráskodni és ha ez másoknak nem tetszik és ugyanígy akarják visszaadni, akkor te vagy a megsértett ártatlanság?!?!??!
nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!