Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt megtudták volna valósítani...

Ezt megtudták volna valósítani a ,,kedves" kolegák?

Figyelt kérdés

Tavaly dolgoztam egy helyen, ahol annak ellenére, hogy kidolgoztam a belem, a kolegák nem vtak megelégedve a munkavégzésemmel, ezért kevés fizetést kaptam.

Januárban ezért felmondtam és hatalmas cirkuszt csaptam a kolegákkal.


Később összefutottunk az egyik szegedi helyi járatos buszon a fél műszakkal ahol megint balhé kerekedett és ezek a derék emberek azt mondták, hogy 4-en megfognak, elvernek és a kiérkező rendőröknek azt mondják, hogy én bomba robbantásával fenyegetőztem és ettől Ők megijedtek és ezért vertek el.


Igaz, hogy az év elején történt, de megtudták volna ezt valósítani? Szétverve elvittek volna a kórházba, a kórterem előtt végig őrködött volna egy rendőr majd gyógyuláskor elvittek a börtönbe?



2023. nov. 5. 07:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10!


Te hogyan éreznéd magad ha egy olyan városban élnél ahol mindenki gyűlöl? Te hogyan éreznéd magad, ha hétvégente azt látnád, hogy mindenkinek van társasága csak Neked nincsen senkid?? És akkor még ilyen tetves drogosok zaklatnak, aki legálisan bűnözhetnek mert jóban vannak a Botkával meg pár magas emberrel a Bíróságon... sztem ne ugassá itt!

2023. nov. 6. 10:45
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen verekedős vagy, nem csoda, hogy nem kellett a munkád.
2023. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nah, menjünk csak visszább kicsit!


Miért is lettem verekedős? Alapból egy hátrányos helyzetből indulva még sokan alá vágtak... talán nem úgy kellene velem viselkedni velem mint egy leprással és nem vertem volna péppé senkit!

2023. nov. 6. 18:24
 14/21 Molyember ***** válasza:
100%
Kérdező, segítségre van szükséged. Ha nincs pénzed pszichológusra (lehetőleg klinikait keress), akkor beszélj a háziorvossal, hátha tud TB alapon valamit. Amíg nem oldod meg magadban ezeket a sértettségeket, újra és újra bíróság elé kerülsz, pedig lehetne rendes életed is.
2023. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, de azok alapjan, amit irtal, te sem vagy normalis kerdezo!
2023. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mit tudtak volna megvalósítani, kérdező?


Azt, hogy négyen elkapnak és a sz@rt is kiverik belőled?


Simán....ehhez adott esetben nem is kell négy ember....


Inkább magadban keresd a hibát, hogy a volt kollégáid még a távozásod után is - amikor már elvileg a harctéri döglött kutyát se érdekled - még mindig elő akarnak venni.


Nagyon berághattak rád.......

2023. nov. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a magadban keresd a hibát szöveget!


A mostani környezetemben normálisan bánnak velem és én is normális vagyok... érdekes ez, ugye?


Még Ők rágnak be? Az ilyen munkahelyeket, mint a szegedi tejüzem normális kormányzásnál be lehetne zárni! Ha tudnád hogyan készül a tej, nem innál többet bolti tejet!


De hát Csányi papa fia mindent megtehet!

2023. nov. 15. 06:11
 18/21 anonim ***** válasza:
A lakcímkártyádra állandó lakcímként rá lehetne írni a Szegedi Járásbíróság címét :D Többet vagy ott mint, otthon. Ejnye bejnye :D
2023. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, mert ezek tesznek róla, hogy legyen mindig valami...
2023. nov. 15. 20:20
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindig más a hibás, te ártatlanság élő szobra.
2023. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!