Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Már rég óta gondolkodom ezen...

Már rég óta gondolkodom ezen meg lehetne valósítani népszavazási kezdeményezéssel?

Figyelt kérdés
Tehát a rendőrség az én adómból is működik ez tény. Viszont az is hogy ismeretségi körömben voltak sokan olyanok akihez betörtek de soha nem találták meg a tetteseket. Viszont a büntetéseket azonnal be hajtják. Na most lehessen kompenzálni egyiket a másikkal. Ha engem betöréses kár ér és tettest szokásosan nem találnak nekem ne kelljen befizetnem pl a gyorshajtás miatt fizetendő összeget.
2014. jún. 7. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi értelme, mert a betörés és a gyorshajtási büntetés két különböző dolog.

Senki nem fogja ezt elfogadni, mert nem lenne fair azokkal szemben akik mindent elkövetnek, hogy az otthonuk biztonságos legyen, Pl: riasztókat vesz, biztosítást köt, kutyát tart, drága ajtót, zárat cseréltet, így megelőzi a betörések lehetőségét, de büntetést ők fizessenek a másik nem.

Erre találták ki a biztosítást. Köss betörésre is biztosítást, és ha betörnek a biztosító fizet.

2014. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van biztosításom , de lehet nem térítenek mindent ha sok a kár.
2014. jún. 7. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

neharagudj de az elsőnek teljesen igaza van!

így is vannak biztosítási csalások,

ha létezne ekkora baromság, akkor még többen törnék be az ablakaikat és feszítenék fel a záraikat!

Ráadásul egy el nem kapott betörőre fognád, hogy gyorsan hajtottál?

2014. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!