Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Sok olyan család van, ahol...

Sok olyan család van, ahol komoly konfliktusok voltak 2006 október 23. miatt?

Figyelt kérdés
Mikor a 2006 október 23.-ai képsorokat néztem, gyakran eszembe jutott és most az ünnep közeledtével szintén eszembe jut, hogy vajon hány családon belül történhettek személyes összecsapások, konfliktusok az akkor történtek miatt. Elvégre a rohamrendőrök is emberből vannak, őket sem nehézipari üzemekben gyártják és a szolgálat után ők is hazamennek. És mivel az akkori események erősen megosztották az embereket, ezért elkerülhetetlen, hogy ne kerüljenek egymással szembe akár rokonok, barátok vagy családtagok. Van személyes élményetek?
2010. okt. 21. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Családon belül nem, de a baráti köröm 2002 tavasza után elhidegült, és a mai napig sem olyan jó a kapcsolatunk, mint azelőtt volt. Mert "a haza nem lehet ellenzékben".
2010. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk ebből nem volt vita. Egyetértettüönk abban,hogy a rendőrök jogosan jártak el a csőcselékkel szemben. Orbán pedig éppolyan felelős volt a "híveiért",mert ott tartotta a gyűlész at Asztoriánál. Pedig előre figyelmeztették,hogy baj lehet. Aki pedig civilként odakíváncsiskodott,magának köszöhette,ha bajba került.
2010. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én ismerek olyan családot, ahol após és vő került szembe egymással. Nagyon sokáig nem is beszéltek a másikkal. Szerencsére a lány/feleség angyali türelmű egy teremtés és idővel kibékítette őket. Ma már szent a béke közöttük.
2010. okt. 21. 18:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Néha baráti (vagy inkább haveri) társaságban, meg családban is akár, érdemes kerülni a témát. Nekem van egy mszp-s rokonom, ő az idősebb, egyszer büszkén elmesélte hogy hogyan csaltak valami hülyeséggel. Amivel ráadásul az emberekkel toltak ki, nem a fidesszel. Csak mosolyogtam, nem szóltam semmit rá. Mondjuk elég nagyot csalódtam benne akkor, hiába tudtam már előtte is, hogy mszp-s :(
2010. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

18.58

Jól tetted, az okos enged. Nem érdemes az ilyen emberrel vitatkozni, mert neki "úgyis mindig igaza van."

2010. okt. 21. 19:02
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Egykori munkahelyen a főnök azt is számon tartotta (közszolgálat), hogy kinek vörös a szeme másnap, ki fuldoklik még másnap is a könnygáztól. Ezeket az első adandó alkalommal kirúgta, olyat is, aki aznap reggel a metróban szívta be és asztmás volt!
2010. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pffff!!! :(((
2010. okt. 21. 19:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Remélem egyet kettőt agyonvertek otthon.
2010. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Egykori munkahelyen a főnök azt is számon tartotta (közszolgálat), hogy kinek vörös a szeme másnap, ki fuldoklik még másnap is a könnygáztól. Ezeket az első adandó alkalommal kirúgta, olyat is, aki aznap reggel a metróban szívta be és asztmás volt!"



Gratulálok a kedves főnöknek.

2010. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt a főnököt be kéne rakni egy zárt szobába,és egy óráig folyamatosan engedni neki a könnygázt.Ha egyet is köhint vagy picit is piros a szeme teljes vagyonelkobzást és 1 év börtönt ítélni neki!És LETÖLTENDŐ-t!!!

Ijen ember nem főnök,hanem egy akasztanivaló!Legyen Mszps Fideszes Jobbikos Lmps Független vagy akármi!

2010. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!