Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Népszinház utca valóban...

A Népszinház utca valóban nagyon veszélyes hely?

Figyelt kérdés
Én vidéki vagyok. Van ott 1 bolt ahova be menni akarok. 1 budapesti ismerősőm azt mondta hogy az embereket majnem mindig kirabolják ott de az is lehet hogy nem jövök ki onnétt élve
dec. 21. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Baromság, mehetsz nyugodtan.
dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hejj, én is vidéki vagyok. De én túléltem a Népszínház utcát.
dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Mindegy mikor mész, az egy forgalmas utca egy forgalmas csomópontból kiindulva, mindig van mozgás, nem fognak kirabolni. Meg éjszaka alatt gondolom nem éjfélt érted, amikor nincsenek is nyitva a boltok, hanem este sötétben.
dec. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Justinianus ***** válasza:
87%
Ennél a kultúrgyilkosságnál rosszabb, amit te elkövettél, valószínűleg nem lesz.
dec. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nézz már rá az utcaképen, hogy hány emeletesek ott a házak. Ebből tudsz arra következtetni, hogy mennyien laknak ott. Gondolod, hogy azt a kb ezer embert naponta kirabolják és megölik? Gyakran járok arra, ráadásul nő vagyok, de soha semmi atrocitás nem ért. Úgyhogy ezt a sok felesleges energiát inkább a helyesírási szótárral való barátkozásra szánd, jobb lesz mindenkinek.
dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Vigyázz mert bemész de ki nem jössz.
dec. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt ez a kérdés nem az utazás rovatba való, de közlekedésbe sem.

Másrészt sületlenség a feltételezés. Nem jó környék, az biztos. Jó hosszú utca, bő egy kilométer. Az az ezer ember inkább 4-6 ezer, aki ott él. Sok intézmény is van a környéken, ahova máshonnan érkeznek emberek.

Mire számíthatsz reálisan? Csoportba verődött, sportosan „elegáns”, boltokban nem kapható illatszereket használó emberekre, akik esetleg hangosan beszélgetnek. Néha másokkal is.

Atrocitás meg bárhol élhet. Valószínűleg kisebb az esélye a Bástya sétányon a Várban, mint a környéken, de nem jelentős.

dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!