Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Zrínyi út megállja valóban...

A Zrínyi út megállja valóban a helyét a világ legszebb utcái listáján?

Figyelt kérdés

[link]

Az épületek a 19.századi klasszicista épületekkel együtt valóban szép látványt nyújtanak, ami sok turistát vonzz. Ha innen nézzük, akár a Velencei lagúnával is vetekszik. Ez azonban attól is függ, honnan nézzük. A képen például nem látszik a bazilika melletti, primitív minimalista épület (nem az a nagyon csúnya, ami nagyon rontaná a városképet, de lehetne akár egy szép épület is a helyén). Továbbá az utca másik vége se látszik a képen, ahol azért akadnak nem túl szép, modern épületek.



#Zrínyi út
2022. júl. 21. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Meglehetősen szubjektív válogatás , de igen, beleillik a Zrínyi utca is.
2022. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Zrinyi Utca Street :D :D :D
2022. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Alig látható jellegtelen épületek egy 12 egy tucat templommal.
2022. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem igen, ide illik, szép utca.

Nekem 14 Bruges tetszett itt ebben a sorozatban a legjobban.

És jelentem, az 5 Mykonos csalás - a tengerrel a végén :))

2022. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es: Ez mondjuk sok másik városról is elmondható. Ott van például Recife a Bom Jesus utcával. A kép alapján gondolod... gyönyörű város, milyen szép épületek. Viszont egy kicsit is elmész, a gyönyörű holland épületek mellett már elég ronda pusztulat is lesz... Még egy kicsit elmész... ronda ipartelep, lepukkant panelek, jellegtelen házak, a szép városnak nyoma se marad. Hogy miért nem szedik rendbe a brazilok legalább és a környékét, már más kérdés.
2022. júl. 21. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív, mint minden ilyen lista. Szerintem legalább a fele a „semmi extra” kategória, a többi viszont ütős, elég lett volna azokat betenni.

A teheráni inkább meghökkentő, mint szép (a hegyek gyönyörűek, de a szmog szagát szinte éreztem a képről).

2022. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Zrínyi utca a neve, nem út. És vannak azért szebbek, bár nyilván szubjektív a dolog.
2022. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azt vettem észre, hogy a képek nagy része várostól függetlenül az a tipikus "pillanatkép". Amibe beleillik a Zrínyi. Bármikor ha arra járok és benézek akkor azt mondom, hogy ez f..szán néz ki.


Aztán hogy a képek alapján ezek mennyire a világ legszebb utcái erősen relatív, a fele olyan, hogy itthon is simán tudnék lőni majdnem mindegyikhez hasonló utcaképet.

2022. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!