Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan viszonyulnak a rendőrök...

Hogyan viszonyulnak a rendőrök, tűzoltók és a mentősök az öngyilkosokhoz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát kérlek nekem a mentős bemondta hogy : minek kellett kijönnünk hozzád, megmenthettük volna valaki más életét. Szó szerint. És kaptam egy pofont is. Mert a hülyék azt hitték öngyilkos akartam lenni, beszélni pedig nem tudtunk mert kába voltam és nem ment, pedig akartam de nem tudtam beszélni. Egyébként anyám mondta nekik hogy nem tudja mi van biztos öngyilkos akartam lenni.....
2010. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerinted? Tök jó dolog egy ereit felvágott, vérbe fagyott hulla mellett álldogálni, míg meg nem állapítják a halál beálltát és el nem viszik. Ugyanez egy akasztottal, mondjuk az akasztottat úgyis levágják, de akkor is ott kell mellette állni. Mondom ezt, mint rendőr.

És még sorolhatnám. Nem egy leányálom sem rendőrnek, sem mentősnek, sem tűzoltónak.

2010. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell mellette állni. A hulla nem szalad el.
2010. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
És elmondom, hogy kell halált megállapítani. Aki nem lélegzik, nincs pulzusa és nem lélegzik több mint öt perce valamint leszakadt a feje, vagy derékban kettészakadt az jogilag holtnak minősül.
2010. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És azokról az emberekről mit gondoltok, akik öngyilkosok szeretnének lenni és pl: egy hídon vagy a 10. emeleti ablakban bohóckodnak?
2010. okt. 22. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
bohóckodnak? De egy magadnak való vagy, és csöppet sem poénos drága.
2010. okt. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám, hogy ott kell állni mellette, és hiába tudom, hogy halott, addig amíg orvos nem nyilvánítja halottnak, addig én azt nem tehetem meg. Hiába halott jogilag, én nem vagyok orvos!

És képzeld, hogy dekkoltam már hulla mellett 8 órán keresztül, mert ugye a helyszínt és a kegyeletei jogokat valakinek biztosítani kell, amíg helyszínelő, hullaszállító ki nem ér és ugye egy ilyen helyzetben ez a rendőrség feladata!

2010. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
hát ha nem hallgatnak aredörre hogy nem öljék magukat aor a rendörnek joga van lelöni :D
2010. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
őrültek vagytok
2013. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!