Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr megtudta a telefonszá...

A rendőr megtudta a telefonszámomat, és azon hívogat, ez jogos?

Figyelt kérdés
Egy ügyben vagyok benne, és ez kiderült már az elején ellenem vannak, csak jó pofizik nekem a rendőr,hogy valljak be "mindent" még azt is amit nem én tettem. Erre fel mindig hívogat, hogy hol van már a vallomás tétel, mikor lesz, és közbe mondja a litániát, hogy nem akar rosszat stb. Ez a tipikus alattomos emberke aki jó pofizik, és a hátad mögött meg kibeszél, és arra megy minél előbb lecsukasson. És jegyzőkönyvek is készülnek ráadásul, mikor, és mennyit beszélt velem "privát" telefonszámomon. Ez jogos egyébként ? Mert van ügyvédem, most már lefogom tiltani a pcs.ba az embert, és csak ügyvéden keresztül vagyok hajlandó vele kommunikációt létesíteni. Ezt megtehetem?

jan. 9. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Örülj neki, hogy van akinek fontos vagy
jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne hívhatna fel egy rendőr?
jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy ha nem veszed fel a telefont, akkor majd mehetsz be rendőrségre kihallgatásra. Akkor jobb lesz neked?
jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
az ügyvédeddel beszéld meg.
jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Aha, és gondolom csak úgy véletlenszerűen tárcsázott valakit és egy, az ügyben teljesen kívülálló ártatlan embert zaklat a rendőr, ugye? Hagyjuk már a rizsát. Beszélj egy ügyvéddel.
jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Mindenütt a világon így viselkednek a nyomozóhatóságok azokkal, akiket bűncselekmény elkövetésével már meggyanúsítottak.

Kb. az a hozzáállásuk, hogy az ilyen személy örülhet ha még szabadlábon van. Ha elszemtelenedik, akkor a nyomozást felügyelő ügyészt kérik, hogy kezdeményezze a gyanúsított letartóztatását.

jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha van ügyvéded akkor miért nem beszéled meg vele?
jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Visszakapod a zaklatásaid, K. :)
jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ügyvédedet kérdezd meg, de szerintem ha egy ügyben érintett vagy, akkor joguk van kikérni az elérhetőségeidet, te viszont nem vagy köteles az üggyel kapcsolatban az ügyvéded nélkül nyilatkozni.
jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 árokpart ***** válasza:
60%
6-os Ez nagyban függ a bűncselekmény súlyától. Az ügyészség nem szimpátia alapján tesz javaslatot a letartóztatásra ez ennél jóval sokkal bonyolultabb dolog.
jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!