Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nőként ciki megkérni egy...

Nőként ciki megkérni egy rendőr pasit, hogy bilincseljen meg?

Figyelt kérdés
Gimis osztálytársak voltunk, 5 éve ballagtunk, azóta nem találkoztunk. A srác rendőr lett - nem is tudtam - és egy költözés miatt pár hónapja abba a boltba jár, ahol dolgozom. Hetente többször találkozunk a boltban, váltunk néhány szót. Nem szexelni akarok, csak régóta ki/fel szeretnék próbálni egy bilincset. Szóval nem félreérthető egy ilyen kérés?

dec. 20. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Civilben nem viheti haza a kényszerítő eszközeit. De kérdezd meg, maximum jót derül rajtad :D
dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ha tudnád miféle emberek kezén volt már az a bilincs. Nem akarod felpróbálni, hidd el. 🤮
dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ez elég hülye ötlet?!
dec. 20. 17:13
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Azt fogja hinni, hogy flörtölsz vele, 100%!
dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
A lehető legcikibb. Inkább rohangálj meztelen az utcán.
dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Én annak idején - 20 éve - 20 évesen kértem meg a baráti társaságba tartozó rendőr srácot (egyik legjobb barátja volt a férjemnek akkoriban), hogy egyszer hozza magával egy este a bilincsét és bilincseljen meg. (Volt egy törzshelyünk, egy söröző, szinte minden este ott volt a társaság harmada-negyede.) Pár nap múlva úgy is lett, váratlanul meg is bilincselt, amiben segített neki az egyik barátja. Nagyon meglepődtem, nem voltam rá felkészülve, kb. 5 másodperc alatt rajtam volt a bilincs. Rajtunk kívül más nem volt a sörözőben, csak mi, kb. öten. Rajtam is maradt vagy fél órán át, tök izgi volt. Az igaz, hogy amikor megkértem a bilincselésre, akkor nem volt ott a férjem és amikor megbilincselt a srác, akkor sem.:)

Persze nem csaltam volna meg a férjemet, pedig jó pasi volt a rendőr.

Hát ennyi. Szerintem senki sem vélte flörtnek a dolgot.

dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit flörtszagú, de biztos volt már ilyen a történelemben...és lesz is.:)
dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
87%

Szerintem tuti félre fogja érteni, már ha te nem akarsz többet is

Másik meg szerintem nem a legjobb ötlet a szolgálati bilincset csak úgy felpróbálni, pont e miatt ki tudja kin volt előtte?

Nekem is volt hasonló vágyam, én is megkértem egy fiú barátomat bilincseljen meg, de mi vettünk szexshopban igazi fém bilincset, igaz több is lett nem csak bilincselés:)

dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak rádteszi a bilincset lazán, majd leveszi, nem nagy élmény. Nem marad ki semmi az életedből.
dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Oh hogy engem hányan kértek már meg…:D
dec. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!