Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vádlott vagyok garázdaság és...

Vádlott vagyok garázdaság és könnyű testisértés ügyben, ahol én egyébként jogos önvédelemre hivatkozom. Az ügyemmel foglalkozó rendőrségi előadó ellen élhetek e panasszal? Mivel hogy nem biztosított a tisztességes eljáráshoz fűződő jogom.

Figyelt kérdés

jan. 16. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem biztosított?
jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Illetve érdemes e és ha igen, akkor hol

és milyen formában?

jan. 16. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt az ügyvédeddel lenne érdemes megbeszélni...
jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag ellehetleníti a kihallgatást, állandóan emelt hangon dorgál, ha hozzáfűznivalóm van akkor azért, ha nem akkor meg azért. Képtelen helyzeteket generál, úgy érzem, hogy ingerült viselkedést akar tőlem provokálni.

Kértem, hogy kiegészíthessem a frissen felvett vallomásomat és hisztérikusan megakarta tagadni, hogy mit képzelek én, ő hányszor írja nekem a vallomásomat. A vallomásfelvétel megszakításával fenyegetett.

Hosszú a lista, de most indulnom kell. Írok amint tudok.

jan. 16. 13:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Még annyit gyorsan, hogy ilyen a személyisége, illetve zokon vette hogy határozottan követeltem bizonyos jogaimat. Így áll bosszút érte.
jan. 16. 13:46
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Bűnözni nem kötelező. Ha én lennék kormányon a rendőrök már a rendőrség udvarán agyonvernének és mehetnél a panaszoddal személyesen a Jóistenhez.
jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

6/6

Még jó, hogy nem te vagy kormányon. El sem ítélték illetve azt sem tudod, hogy mit követett el pontosan, de te agyonveretnéd.

Gratulálok!

jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os

Ment a lájk, hogy legyen sikerélményed.

jan. 16. 14:34
 9/13 A kérdező kommentje:

Tíz éve egy ork család ütött tanyát a szomszédomban.

No komment...

jan. 16. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet panasszal élni csak benne van a pakliban, hogy hetekig-hónapokig tartó aktatologatás után az illetékes a panaszt egy határozatban visszautasítja. Meg is fogja indokolni, talán a fellebbezés lehetősége nélkül, esetleg felülvizsgálata kérhető a bíróságtól. Magyarul semmire nem megy vele az ember.

Ahogy a #3 mondja, ha van ügyvéded megbeszéled vele a helyzetet, azt hogy mit szeretnél, aztán majd ő megmondja mi a legjobb lépés.

jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!