Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a pécsi gyermekg...

Mit gondoltok a pécsi gyermekgyilkosságról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem tudom hallottatok-e róla, ha nem, akkor röviden annyi történt, hogy egy 15 éves leányzó egy pécsi iskola kollégiumában megszülte a babáját, majd végzett vele.A baba bizonyítottan élt, amikor megszületett.Az elkövető akár 10 évet is kaphat.

Rendőrnek tanulók, így tudom, hogy munkám során, ha nem is túl gyakran, de találkozni fogok hasonló esetekkel, de ez akkor is elképesztő....

Alapból miért kell 15 évesen aktív nemi életet élni?És ha már csinálják, miért nem figyelnek a védekezésre?És miért nem vetette el?Vagy hamár volt olyan sötét, hogy megszülte, akkor miért nem adta örökbe?De szegény gyereknek még egy inkubátor is jobb lett volna, mint a halál...


febr. 5. 18:21
1 2 3
 11/24 DK-s ***** válasza:
0%
Sajnos nagy valószínűséggel tényleg az lesz.
febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Ő egy gyerek. Ennyi. A szülőnek kellett volna megnevelni. Nem érdekel más véleménye.
febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Jó kis rendőr lesz belőled, az biztos... Tipikus értelemszegény, irányítható közszolga. De ne félj, ebből most nagyon sok kell, úgyhogy nyert ügyed van!
febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Dahmer felnőtt volt.
febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
28%

tegnap 19:10


Kedves kérdező, ahogy a hírből kiderült, nem történt gyilkosság.

febr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%
#9 akkor is mentális betegségre utal, ha valaki megöl egy kisbabát. Attól, hogy kiskorú, még lehet valaki pszichopata, vagy ha egy gyerek leszúrja a tanárát, mert egyest adott neki, akkor is csak legyintesz egyet, hogy “jaj hát csak gyerek, ez tök normális dolog”? Tudom itt elvileg nem történt gyilkosság, de erre akkor is reagálni akartam.
febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

azert csinalta mert tudatlan, buta, rosszul nevelt gyerekrol van szo.


emiatt fontos a szexualis felvilagositas, a vedekezes fontossaganak megtanitatsa es hogy hova fordulhat abban az esetben ha mer megtortent baj.


ebben az orszagban meg az esemeny utani tabvletta hozzafereset is megnehezitettek, akkor meg ne csodalkozzunk a tinedzser terhessegen

febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 DK-s ***** válasza:
17%

#17-nek:


Nem kell megmagyarázni.


Ott hagyhatja a szülészeten, de ha már "otthon" szüli meg, akkor beteheti a kórház előtti inkubátorba.


Ja! Hogy még arra sem vette a fáradtságot hogy ezeknek utána nézzen? Mert volt rá legalább 6-7 hónapja. Ami alatt inkább elrejtette a terhessége jeleit. Ezek szerint előre eltervezte hogy mit fog tenni.


Én alapból adnék 8-10 évet. Szándékos emberölés.


Tudom hogy a konkrét példa nem volt gyilkosság, általánosságban mondtam.

febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
#18 hülye vagy. Felelőtlen kiskorúról beszélsz, aki bepánikolt. Ráadásul senkisem segitett neki.
febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 DK-s ***** válasza:
20%

#19-nek:


Bepánikolt, majd 9 hónapig bepánikolva maradt.


Vagy csak a szüléskor pánikolt volna be? Nem számított rá? nem guglizott rá?


Gyengeelméjű?


Ne mosdasd a szerecsent.

febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!