Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a pécsi gyermekg...

Mit gondoltok a pécsi gyermekgyilkosságról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem tudom hallottatok-e róla, ha nem, akkor röviden annyi történt, hogy egy 15 éves leányzó egy pécsi iskola kollégiumában megszülte a babáját, majd végzett vele.A baba bizonyítottan élt, amikor megszületett.Az elkövető akár 10 évet is kaphat.

Rendőrnek tanulók, így tudom, hogy munkám során, ha nem is túl gyakran, de találkozni fogok hasonló esetekkel, de ez akkor is elképesztő....

Alapból miért kell 15 évesen aktív nemi életet élni?És ha már csinálják, miért nem figyelnek a védekezésre?És miért nem vetette el?Vagy hamár volt olyan sötét, hogy megszülte, akkor miért nem adta örökbe?De szegény gyereknek még egy inkubátor is jobb lett volna, mint a halál...


febr. 5. 18:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem érdekel a háttere!

NEM ÖLÜNK EMBERT. NEM ÖLÜNK CSECSEMŐT.

Ezer módon megoldhatta volna. A legrosszabbat

választotta. Életfogytiglant adnék neki.

febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

5-ös!

Gyerekgyilkost sem logikailag, sem érzelmileg nem vagyok hajlandó megérteni.

Az empátiámmal a gyermeket támogatom.

febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
21 engem meg az nem érdekel amit te mondasz. Kiskorú volt, ennyi. Ítélkező majom.
febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 DK-s ***** válasza:
0%

#21-nek:


Ne fáraszd magad.


Itt elég sokan olyan erkölcsi értékrendet vallanak, hogy bizonyos esetekben lehet embert ölni büntetlenül, az épp megszületett gyereknek pedig, szintén szerintük, nem volt joga az élethez. Azt következmény nélkül elvehette valaki.


My god.

febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!