Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Adott egy primitív párocska,...

Adott egy primitív párocska, akik ma délután idejöttek házunkhoz és ököllel kezdték verni az ablakunkat. Fenyegetőztek, köpködtek, verekedésre invitáltak, a nő ököllel megakart ütni a kapun keresztül stb... Folyt köv?

Figyelt kérdés

febr. 21. 22:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Videóztam mindent és sajnos én is mondtam ami csak a számra jött.

Arcoskodtam egy kicsit, dádát is kilátásba helyeztem az ablak ütögetés miatt.

Cigánynak is becéztem őket a köpködés miatt, egyébként maximum elcigányosoott magyarok.

Szeretném őket feljelenteni,és a videót biznyítékként felhasználni.

Az említett szabadszájúságom miatt megüthetem a bokámat?

febr. 21. 22:13
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem okoztak semmilyen kárt, vagy testi sértést, tehát nem vertek meg senkit, addig a rendőrség nem sok mindent fog csinálni. Főleg, hogy te is ugyanúgy viselkedtél mint akik a balhét csapták.
febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 árokpart ***** válasza:
82%
2-es Dehogynem csinálnak, mert garázdaság és nem is biztos, hogy a szabálysértési alakzata.
febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A kapun belül álltam végig, ők meg az utcán őrjöngtek.

"kilövési engedélyt" emlegettek, elkapással fenyegettek, tény, hogy én is mondtam a magamét. Folyamatban levő ügy tanúi, előtte félórával már az utcán beszóltak, provokáltak, lökdöstek. Elmondásuk szerint azt akarták elérni, hogy én üssek először.

Ennek a körnek ez már a második esete.

febr. 21. 22:51
 5/17 A kérdező kommentje:
Szóval a dádával fenyegetés és "cigányozás" miatt inkább dobjam a videófelvételt?
febr. 21. 22:53
 6/17 A kérdező kommentje:

Hogy cselekedtem volna úgy mint ahogy ők?

Nem én mentem az otthonukhoz ablakot verni és fenyegetőzni.

Az utcán sem én szóltam be nekik.

febr. 21. 22:58
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem vettem fel a kesztyűt, bár nem félek tőlük.

Csak az egyik zsiványt nemrég könnyű testisértettem és jelenleg vádlott vagyok, holott ő fenyegetett veréssel engem. De ők hárman voltak és egymás mellett tanúskodtak.

febr. 21. 23:03
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Ne töröld, de ne is híreszteld egyellőre hogy van felvételed. Tegyél feljelentést ellenük. Elmondod hogy életveszélyesen megfenyegettek és megpróbálták rádtörni a kaput/ablakot. Próbálj távolságtartásit kérni. A rendőrséget ezért (is) fizetik. Nem a te hatásköröd mindenkit összeverni egy lapáttal. Legközelebb ha csinálsz felvételt, akkor mindenképp maradj higgadt és kimért, azt jól fel lehet használni.
febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazad van, de ezek az emberek csak ebből értenek.

Utólag azért már rájöttem, hogy lehettem volna kicsit diplomatikusabb.

Az a baj, hogy a feljentésnél 2:1 arány lenne a javukra.

Videó nélkül nincs is semmi értelme a dolognak, már egyszer megjártam, akkor 3:1-re nyertek...

febr. 21. 23:35
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyébként látták, hogy filmezem őket, de a nő pl olyan buta volt, hogy kb 30cm-ről ütött felém ököllel.

Jó anyag lehetne, ha kicsit visszafogtam volna magamat.

De mikor anyám ablakát püföli a csőcsék, ahhoz képest még igen visszafogott is voltam.

febr. 21. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!