Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Adott egy primitív párocska,...

Adott egy primitív párocska, akik ma délután idejöttek házunkhoz és ököllel kezdték verni az ablakunkat. Fenyegetőztek, köpködtek, verekedésre invitáltak, a nő ököllel megakart ütni a kapun keresztül stb... Folyt köv?

Figyelt kérdés

febr. 21. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Más is szitkozódna ilyenkor, az ne tartson vissza a feljelentéstől.


A kilövési engedély, jelenthet életveszélyes fenyegetést is.

febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jól esik a megerősítés, online tervezem a rendőrségnél és az ügyészségnél egyszerre. Remélem a videót is lehet hozzácsatolni a feljelentéshez.

Kamerába ecsetelte pl, hogy elkap az "aljban" az utca végi fokparton, vagy az utcán.

De kicsit aggaszt, hogy én is ígértem neki dolgokat...

febr. 22. 01:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha bölcs vagy, -tudom ilyenkor nehéz, de én pl megcsináltam anno, - alig beszélj, néha kérdezz rá , hogy miért csinálja, stb, de te alapvetően csak vedd fel!! Próbálj a felvétel ideje alatt " higgadt" maradni...

Én így csináltam, aztán telefon kikapcs, és úgy elküldtem őket az anyjukba, hogy futva menekültek...

Utána meg garázdaság miatt feljelentettem őket... mondjuk nagy büntit nem kaptak, egy év próbára bocsátás lett a jutalmuk.

febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tévedésben éltek... saját telkén azt csinál a betolakodókkal amit akar... ez esetben, hogy a kérdező is szitkozódott nem releváns, Őt zaklatták az saját ,,birtokán". Sztem küldd el a felvételt a yardoknal, mit reagálnak.
febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Eddig hezitáltam, de holnap a rendőrségen és az ügyészségen is feljelentem őket. A szomszédot is megnevezem mint felbújtót, aztán meglátjuk.
febr. 22. 23:13
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A tied az félelmi reakció volt meg védted magadat meg a családodat egy váratlan helyzetben kialakult jelenség. Nem támadás.
febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
szia, mi a helyzet azóta?
márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!