Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kövér pocakos rendőrök...

A kövér pocakos rendőrök hogyan tudják teljesíteni az éves fizikai tesztet, vagy olyan csak a katonáknak van?

Figyelt kérdés
febr. 28. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Van a rendőröknek is. Úgy tudják, hogy azt mondják rá, hogy teljesítette. Különben nem lenne rendőr az utcán....
febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Így sem megy senki rendőrnek. Ha még ezeket is elküldenék, még nagyobb hiány lenne. Nyilván a rendőrségnél is vannak olyan munkakörök, amikhez nem kell éppen olyan kiemelkedő fizikum.
febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ilyet már én is láttam egyszer régen. nem is értettem. úgy nézett ki a fazon mint egy telifosott búvárruha, mondom nincs az az isten, hogy ez pl. 3 fekvőtámaszt meg tudna csinálni.
febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

"Nyilván a rendőrségnél is vannak olyan munkakörök, amikhez nem kell éppen olyan kiemelkedő fizikum."


Szerintem itt a kérdező utcán járőröző sima rendőrökre gondol.

Általában normális fizikumúak, de már olyanból hájasmájast.

febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
*de már olyanból én is láttam már
febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván sehogy. Jelentkeztem jó néhány évvel ezelőtt szerződéses katonának. Komoly egészségügyi vizsgálat volt, fizikai teszt, pszichológiai teszt. Az eligazítást egy 50 körüli kövér nő vezényelte, szerintem egyetlen fekvőtámaszt nem tudott volna megcsinálni. A személyes meghallgatáskor az egyik nagyon magas rangú, idősebb tiszt határozottan hallási problémákkal küszködött...
febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Honvédségnél ugyanez van. Nagybátyám olyan széles, mint magas és nem az izomtól, sztem 2 fekvőt nem tudna lenyomni, mégis katona. Ha egyszer bejutsz, onnan már ki nem dobnak, csak nagyon súlyos dolog miatt.
febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Ráfogják hogy meg van a fizikai alkalmasság, mert kevés a rendőr és így is kb a harmad apparátust el lehetne tanácsolni alkalmatlanság miatt.
febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!