Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kövér sok sok rendőr...

Miért kövér sok sok rendőr képeken/videókon?

Figyelt kérdés
Tudtommal rendőrnek is kell erős fizikai erőnlét hogy alkalmazzák,mégis televan mindenfele kövér,eltonyult,"fánk-zabáló" rendőrökkel. Akkor hogy is van ez kérem szépen?

2013. ápr. 17. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha nem "fat cop"-ot írsz be a keresőbe, akkor egy kicsit tágabb és árnyaltabb képet fogsz kapni:)
2013. ápr. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Ó te jó ég, ez a legidiótább kérdés amit ma olvastam.
2013. ápr. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert sokan azt hiszik, ha zabálnak, erősek lesznek.
2013. ápr. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jóltápláltak. Mert pumpolják a maffiózókat !
2013. ápr. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 (g)brigi ***** válasza:
69%

Egyetértek a 2-sel.

De ha ez ennyire fontos több oka lehet. Pl az is, hogy:

1. Oké h képzik őket, a rendőrtisztin, mindennapos tesi, megerőltetés. De amint elkezdenek dolgozni, elmaradnak ezek a mindennapos edzések (nem mindenkinél nyilván) csak aki ezekkel felhagy, hajlamos elhízni, mert nem ehhez volt szokva a szervezete X éven át a fősulin.

2. Mama, anya, házastárs, pár finoman főz.

3. Szeret enni.

4. Betegség.

5. Túl sok amerikai filmet nézel, ha már a fánkzabálásról van szó (én inkább látok kakaóscsigát majszoló rendőrt :P :) )

Am. meg inkább látok szívesen egy ilyen rendőrt, mint egy csont és bőrt, ez amolyan bizalom, biztonságérzet kérdése (bár ebbe jobb nem belemenni a mai közbiztonsági állapotok miatt, és a kérdés se ez volt).

2013. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk azért, mert nekik valószínűleg nem kell bevetésre menni, hanem hivatali munkát végeznek. Ahhoz meg nem kell szuper csillagharcosnak lenni, hogy valaki írjon egy tollal.
2013. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy te ezeket hol láttad - gondolom sehol - , de hogy Magyarországra ez nem igaz az biztos. Az ifjú rendőrök nagy százaléka szerintem 60 kg. Az idősebbek között vannak nagy számban igen jó fizikumú rendőrök. "kövér" rendőrt még nem is láttam irodai dolgozón kívül.
2013. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Ennél nullább kérdést sem olvastam még:-)


Gondolom a kérdező 35 kg és megbüntették a 90 kg-os rendőrök, amit ő már kövérnek tart.

2013. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egésznap kint járőröznek az utcán, csak gyórséttermben tudnak zabálni szerencsétlenek !
2013. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Más szakmában lényegesen elhízottabbak az emberek.
2013. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!