Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez csak cseszegetés volt...

Ez csak cseszegetés volt ,vagy ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Németországba dolgozom.. és haza mentem 2 hétre német rendszámú autóval ami az enyém...kifogtam egy ellenőrzést. A rendőr szólt hogy német rendszámmal nem közlekedhetek Magyarország területén 😐😐😐😐 ????? Tessék? Azt mondta hogy most nem büntet meg, de ha egy forgalmi rendőr fog engem meg akkor büntet.. ez valós ? Egyébként a papirjaim rendben voltak,minden rendben volt. De ezt nem értem.

márc. 1. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol történt az eset?
márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem büntetett meg, mert nem büntethet meg xD Schengennek ez az egyik hozadéka, hogy átviheted a kocsit és adózhatsz utána ott is. Viszont van valami időkorlát, szóval nem maradhatsz tartósan itt vele, mert adózni kell.
márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Hol van állandó lakcímed? Németországban vagy otthon?
márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Vicc vagy bogaram.

OK.elalélunk hogy te NYUGATON dolgozol!

Attól is berosálunk hogy kegyeskedtél hazalátogatni.

Na de ennyire azért ne rázd magad!


Jaa, és mi az hogy "ha forgalmi rendőr fog meg"? 🤔

márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt is és Németországba is van lakcimem..4... A rendőr mondta.. én csak azt mondom amit a rendőr mondott...
márc. 1. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hol van ÁLLANDÓ lakcímed, hova vagy állandóra bejelentve? Olyanod csak egy lehet.


Bár ezt átfutva állandó külföldi lakcímmel, hanem tartózkodási hellyel is vezethetzs itthon külföldi rendszámos autót:

[link]

márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 19:15:

"német rendszámú autóval nem közlekedhetek Magyarország területén"

Ez alapból egy nagy baromság, mert nyáron egy felkapott üdülőhelyen, több külföldi autót látni mint magyart.

márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!