Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez most komoly? Ő ezek szerint...

Ez most komoly? Ő ezek szerint köztünk mászkál? Egy ilyen bűncselekményt így meg lehet úszni?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 8. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kényszergyógykezelést kap, ugyanúgy be van zárva egy ideig.
márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aztán kijöhet?
márc. 8. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ér véget, amikor már nem látják indokoltnak a kezelést és elméletileg nem jelent veszélyt a társadalomra.

Ez lehet pár év is, lehet, hogy sosem jön ki.

márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DK-s ***** válasza:
79%

Kényszergyógykezelés? 🤣


Én is jártam már az IMEI-ben, és nem irigylem a "barátunkat".


Vagy ott döglik meg, vagy értelmes emberként már nem szabadul.


Én egy hónapot üdültem bent, és tudod mi lett utána a becenevem a sitten?


Robotzsaru.


Annyiból áll a kezelés, hogy naponta háromszor a p'csájába nyomnak egy adag Haloperidolt, amitől alukál egész nap.


Amikor már annyira kisebesedik a s'gge az injekcióktól, hogy már az ágyról is csak úgy tud felkelni hogy hason lefordul róla, onnantól folyadékként kapja. Ha helyrejött a hátsója, újrakezdik.


Én amondó vagyok, hogy inkább ülök 1 évet sitten, mint egy hónapot az IMEI-ben!

márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

#4

IMEI-ből pár év után kiengedik, ha nem csinál hülyeséget. Börtönből viszont nagyon hosszú ideig nem jönne ki. Jól járt.

márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Börtönből rendőrgyilkosként legjobb eséllyel soha nem jött volna ki. De amennyire elmebeteg, nem tudom, hogy valaha szabadon merik-e engedni.
márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DK-s ***** válasza:
31%

#5-nek:


Még egyszer mondom: ÉN IS VOLTAM AZ IMEI-BEN!


Onnan, huzamosabb ott-tartózkodást követően, ép ésszel nem szabadul senki.


És én csak egy őrt pattintottam állon!


Fél év, és összefüggően sem fog tudni beszélni. Láttam pár ilyent, és az egy hónapnak köszönhetően én is totál belassultam. Tudtam értelmesen beszélni, de nagyon lassan.

márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

#6

Orvosa szerint az IMEI-s megfigyelése alatt nem volt beszámíthatatlan, csak a bűncselekmény elkövetésekor.


Együttműködő viselkedéssel gyorsan kint lesz.

márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DK-s ***** válasza:
0%

#8-nak:


"Együttműködő viselkedéssel gyorsan kint lesz."


Egy teljesen beszámíthatónak tűnő ember, akiről pontosan tudni, hogy bármelyik pillanatban bekattanhat, és gyilkolhat?


Kötve hiszem. Az IMEI-ben fog meghalni. Nincs az az orvos, aki vállalná a felelősséget. Akkor sem, ha az csak lelkiismereti.

márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DK-s ***** válasza:
0%

Ismét #8-nak:


És egy pszichiáter egy pillanat alatt beszámíthatatlanná tudná tenni, ami kizárja az elengedését.

márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!