Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez csalásnak minősül ?

Ez csalásnak minősül ?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos oldalon ahol nincs lehetőség profilkép beállitására vásárólható tőlem felnőtt tartalom

Egy úr megkeresett kérte a tartalmat

És ahová utalni kell meg adtam neki

Utalás nem történt viszont azt mondta ha nem bizonyitom a valódiságom feljelent kért tőlem egy fotót hogy bizonyítsam amibe bele is mentem ez után még kért ezt is elküldtem ahogyan ő kérte de nem volt neki elég teljes testes képet akart vagy videó hívást ebbe nem mentem bele

És azt mondta jelenteni fog a rendőrségen csalásért

Számítanom kell majd valamire úgy hogy nem történt vásárlás és amit kért teljesítettem ?



márc. 13. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen esetben neki kell bizonyítani, hogy kamu a kép, nem neked, hogy valódi.
márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem csalas. Koze sincs a btks csalashoz.


Semmi nem tiltja hogy kepeket adj el magadrol. Ahogy azt sem hogy csak a tested egy reszet mutasd. Amig a sajatodat kuldod el, addig semmilyen buncselekmenyt nem kovetsz el. Azzal sem ha nem vagy hajlando bizonyitani.

márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
márc. 14. 10:45
 4/4 xp ali ***** válasza:
:D További zsaroláshoz kérte a képeket.
ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!