Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tudok bármit tenni ha alkalmat...

Tudok bármit tenni ha alkalmatlan vagyok rendőrnek?

Figyelt kérdés
A rendőrség honlapján megtalálható 2016os dokumentum szerint akinek a szeme -4 D-nél jobban károsodott, műtét után is alkalmatlan. 5 perc instant depresszió után megnéztem máshol is ahol aztmondták hogy ez elavult és nem veszik annyira szigorúan... Van bárhogyan esélyem akkor? Ha jól néztem minden más módon alkalmas vagyok, de ez az egy betehet az egész jövőbeli karrieremnek? :(

ápr. 4. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Tudsz. Jelentkezel varrónőnek.
ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg határvadász? Ott lehúzol pár évet, aztán átkéred magad rendőrnek.
ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es, köszi, ha ez megoldás, megyek oda minden szó nélkül. Nemtudom hogy oda milyen követelmények kellenek, csak a végcél számít.
ápr. 5. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy 2023/24-es felvételi egységcsomagot nézz meg. Nézd meg a technikumok oldalán lévőt Pl. krvt.hu


A határvadász nem egyenlő a teljeskörű rendőrrel. Lehúzhatsz X évet, akkor sincsen meg a megfelelő szakmád a rendőrséghez, hogy járőr vagy magasabb beosztásod legyen.

ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt lapozd át:


47/2022. (XII. 27.) BM rendelet

a szerződéses határvadász jogviszonyával, képzésével és vizsgáztatásának rendjével összefüggő egyes szabályokról

[link]

ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minek akarsz rendőr lenni?

8 évig rendőr voltam, 2019-ben szereltem le, nem véletlen. Mondj le erről, hogy rendőrség, és egy boldog ember leszel!

ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Határvadásznál is van alkalmassági (fizikai, egészségügyi, pszichikai) feltétel.

Bár az lényegesebben light-osabb, mint az alap rendészeti technikum.


De bizonyos szolgálati idő + átképzés (ami talán, ha jól tudom 1 év, mert rendelkezel rendészeti alapokkal határvadászként) után lehetsz teljes értékű rendőr.



Inkább a toborzó irodát keresd föl, ők tudnak hiteles info-t adni.

ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! 6os kifejtenéd bővebben? Tisztában vagyok azzal hogy nagyon nagyon sok türelem kell hozzá, hogy manapság alig van tekintélye a rendőrnek a régi időkhöz képest. Mi az ami miatt leszereltél? Amit én még nem tapasztaltam és lehet jobb ha most tudom?


Előre is köszi :)

ápr. 9. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!