Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehettem volna,mint...

Mit tehettem volna,mint szemtanú? Tényleg felelősségem van, ha láttam hogy valakit meg ütnek? 🤔

Figyelt kérdés
Én egy Pesti Újpolatai edzőteremben dolgozom mint takarító recepciós. A GYM:15-Ben. Múlthét elötti Péntek délután (2024.03.05.) Azt láttam hogy az egyik régóta oda járó vendég, ami egy szállkás izmos ki sportolt harcművészetben (box, karate, thai box, francia box) igencsak jártas szín izom. 178-centi magas 72-kilós. Na, annyi történt, hogy egyszer csak arcon ütött ököllel egy 187-centis 155-kilós nagy hasú kövér elhízott vendéget, aki csak két hete jár le "edzeni" inkább csak beszélgetni. Na szóval az történt, hogy az ismos sportos srác, arcon ütötte az elhízott egésznap beszélgető embert, de úgy hogy nem sokkal el kezdett ömleni a vér az orrából szájából füléből. Majd vért is hányt és össze esett. Az izmos sport ember valószínűleg több ütést is mért a elhízott pasasra. Én inkább el fordítottam a fejem, nehogy engem is össze verjen. Aztán valaki hívta a Mentőket. Jött a Máltai Roham kocsi, 45-percig újjá élsztették, majd életveszélyes állapotban a Honvéd Kórbázba vitték. Nem akartam bele avatkozni, igaz ez puhány hatalmas hasú pali állandóan beszélt, politizált, meg bor szaga volt. Láttam hogy nem tetszik senkinek amit csinált, hogy végig csak ült miközben a többi embert keményen edzett. Lehet hogy ki kellett volna zavarni, de Én nem biztonsági őr vagyok. A Főnököm nek szóltam, de Ő azt mondta hogy sokat fizetett, neki is joga van ott lenni. De ez nem politikai kocsma So, hogy mindenki ezt hallgassa. Na ma jött a BRFK Nyomozói, és engem is ki hallgattak. Én azt mondtam, hogy nem igazán láttam semmit. Az edző teremben személyiségi jogok miatt nem lehet biztonsági kamera. Szóval csak én láthattam. A Nyomozók azt mondták hogy el akarom tussolni az ügyet. Csak annyit mondtam a kihallgatáson hogy ez a kövér pali csak politizálni dumálni járt be az edző terembe. Semmit nem sportolt. Míg másom keményen edzettek. Ja és még paprika spray t is hozott magával. Most ismeretlen tettes ellen nyomoznak, maradandó testi sértés miatt. Aki meg agyalta azt is csak tanúként hallgatták ki. A sérülése a dagi palinak 8-napon túli. Eltőrt az álla vagy öt helyen, 16-foga is ki esett, betőrt az orra, egyik szemére meg vakult, két fülén be szakadt a dobhártyája, meg süketült, két oldat eltőrtek a bordái. Mája lépe meg repett. Pedig én csak egy ütést láttam, ütána el fordultam, be mentem a konyhába teát főzni. Pár perc után azt láttam hogy ömlik a vér a szájából, orrábol, füléből. Addigra valaki már hívta a Mentőket. Ja és mások azt mondták hogy nem pár percet, hanem fél óráig a személyzeti konyhában voltam. Csak be mentem Teát főzni. De annyit tudok, hogy egy Fitnes Csaj aki jogázni is jár, akit meg vertek, meg ivott két liter kannás bort, politizált, és mindenkinek beszólt. Annyira már nem is érdekel a történet de ne engem gyanúsítsanak hogy nem csináltam semmit. Miért, mégis mit kellett volna tennem??? 🤔 Nem avatkozhatok csak úgy bele. Amikor észre vettem hogy vérzik a kövér pasas már mások hívták a Mentőket. Na ennyi.
ápr. 15. 13:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

“ittas állapotban ne jöjjön be, mert a szeszes ital fogyasztása Tilos.”


Veszélyes üzem, igenis , ki kellett volna tiltani, akármennyi pénzt is hagyott ott régebben!


Kiírni: alkoholos állapotban a helyiségben tartózkodni tilos.

Őrző-védővel kivezetni, kitiltani.


A főnököd meg hülye, nem üzletember.

A többi, normálisan edző vendéget zaklatta ez az egy ittas alak.

Ő meg kockára teszi, hogy a normális vendégek szépen átpártolnak máshova.


A hülye a saját üzletét zülleszti.

ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez egy fake kérdés. Ez nem így megy.
ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!