Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Idézés csak postai úton van?

Idézés csak postai úton van?

Figyelt kérdés
Rendørségi idézést várok, de mostanában nem igazán vagyok otthon.. telefonon is felhívnak?

#posta #telefon #idézés #Rendorsegi idezes
ápr. 18. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kik?


Tértivevenyes levelet kapsz.

ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok ott, hogy átvegyem akkor felhív a rendørség? Mert a postaládához meg nincs kulcsom..
ápr. 18. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hív fel senki. Még egyszer kézbesitik a levelet és ha azt se veszed át akkor elővezetnek.
ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségnek mi köze ahhoz, hogy neked nincs postaláda kulcsod? Ez valami degeneracio?
ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

A te bajod. Ne játssz a rendőrséggel, mert ne húzod a rövidebbet.

Kötelességed megadni az elérhetőségedet.

Csináltass kulcsot a ládádhoz.

Nem kérdezik, úgy megbírságolhatnak, vagy kimennek érted, hogy nosza!

ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Én voltam tanú, az én esetemben a sértett megadta a számom a rendőrségnek, ők felhívtak, megbeszéltünk egy időpontot, talán utána e-mailben küldött idézést. A bíróságra is e-mailben idéztek. A sértett ügyvédje adta meg az e-mail címem.


Szóval ha tudod, hogy tanú leszel, jelezd valamilyen módon a rendőrségnek, hogy ne levelet küldjenek (gondolom, valaki szólt h az ügyében idézni fognak), hanem e-mailt. És persze menj is el!


Ha gyanúsított vagy, akkor az ügyvédednek szólj, ő majd intézi.


Önmagában mindegy h átveszed-e az idézést, ha amúgy ott vagy a megfelelő időpontban.

ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen tanú leszek, és már megadtam a telefonszámomat, csak azt nem mondtam, hogy ne levelet küldjenek de akkor szólok.
ápr. 18. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóljál, az a lényeg nekik, hogy ott legyél.
ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted azt, hogy az állami Rendelkezési Nyilvántartásban (rendelkezes.gov.hu), az elektronikus utakat választod, a postait meg letiltod.
ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 árokpart ***** válasza:
5-ös Szép is lenne haegy demokratikus országban így működnének a dolgok, de szerencsére azért nem egészen így működnek.
ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!