Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kötelező sorkatonság lesz...

Ha kötelező sorkatonság lesz vmikor, akkor mi lesz a büntetett előéletűekkel?

Figyelt kérdés
Ugye most aki volt büntetve, az most nem lehet katona... de mi van akkor ha bevezetik a sorkatonsagot újra?
máj. 12. 17:26
1 2 3
 11/28 DK-s ***** válasza:
0%

Basszus. De most tényleg!


Egyesek tényleg komolyan azt akarnák hogy öntörvényű, kiszámíthatatlan, a szabályokat és törvényeket minden gond nélkül figyelmen kívül hagyó embereket FELFEGYVEREZZENEK?


Mert amelyik így gondolja, annak kívánok egy ilyent társként! Megtanulna rettegni az életéért.

máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 DK-s ***** válasza:
0%

Epilógus gyanánt:


A majdnem 7 év alatt, amit összesen eltöltöttem a sitten, rengeteg emberrel beszéltem. A piti tolvajtól a nagyon komoly "arcokig".


Szinte mindegyik eljátszott a gondolattal hogy mi mindent tudott volna tenni, ha lett volna fegyvere is. Én is sokat megadtam volna egyért, amikor még "aktív" voltam. Sittes körökben a fegyver, a hatalom státusz-szimbóluma.


El lehet gondolkodni rajta.

máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

DK-s Te egy barom állat vagy!


Még saját magadat is meghazudtolod, te suttyó!


Fogd már föl a csökött, 5 bit - es agyaddal, hogy a sereg nagy ívben sz@rik a büntetett előéletre, kivéve ha államellenes bűncselekményt követett el valaki.


Egyébként vinnének, mindenkit aki alkalmas, még sík hülyét is, ha nem veszélyes önmagára vagy a társaira.


Volt olyan katonatársam, aki rablásért (ami egy erőszakos vagyon elleni bűncselekmény) ült 5 évet.

Egyik legjobb katonacimborám lett.

máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
DK-s, Igen, FELFEGYVEREZNEK. Hallottál már az orosz-ukrán háborúról? Az oroszok eddig nagyjából a volt bűnözőiket küldték harcolni.
máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 DK-s ***** válasza:
9%

#13-nak:


Igen, "kisfiam", a legjobb cimborád lett.


Békeidőben, és nem éles helyzetben.


Egy börtönt megjárt ember egy dolgot mindenképp megtanul. Egyvalakiben bízhat, és egyvalakire számíthat: SAJÁT MAGÁRA!


És a rablást NEKEM nem kell definiálnod. Olyan elkövető, aki a másik tulajdonának elvétele érdekében fizikai erőszakot alkalmaz, vagy azzal fenyeget.


De ha gondolod, belinkelem neked a BTK-t.


Ha fegyveres szolgálatra besoroznak bűnözőket, az pedig legyen a hadsereg, és a társaik gondja. Én magamból indulok ki! Az első alkalommal dezertálnék, és aki az utamba kerülne eközben, azt 8-as irányzékkal lőném bokán. Így mondják poénosan, ha agyonlősz valakit.


A fronton megdöglesz, ha előbb nem lőnek le a sajátjaid. Tehát egy esélyed van a túlélésre: az erősebb kutya baxik!

máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 DK-s ***** válasza:
0%
Még mindig adnál fegyvert a kezembe?
máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Kérdés!


Ti adnátok egy olyan ember kezébe fegyvert aki korábban fenyegetett meg másokat olyannal, hogy lepuffantja őket?

máj. 13. 19:55
 18/28 anonim válasza:
Kérdező? Mert egy háborúban ugyan mi a f.szért adnak bárkinek fegyvert a kezébe?? Elmondom, de meg ne mond senkinek: Azért, hogy lepuffantson valakit. Hihető?
máj. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 DK-s ***** válasza:

#17-nek (kérdezőnek):


Simán.


Aki ilyesmivel fenyegetőzik, az általában gyáva a cselekvéshez.


Ha a civil életet vesszük, akkor 10-ből 9 ilyen hangember el sem merné fogadni a stukkert, a maradék 1 is csak azért hogy eladja jó pénzért. Vagy rablógyilkosságba torkollna az akciója, mert azt hinné a megtámadott, hogy játékfegyver vagy gáz. A viszkis okosan csinálta. Általában azzal indított, hogy belelőtt a mennyezetbe. Tisztázta hogy nem játék, nem gáz.


A fentieknél fogva pedig a honvédségnél is simán a kezébe nyomnám a fegyvert. Amelyik kutya ugat, az nem harap.

máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Micimacko67 ***** válasza:
Azért jókat mosolygok az itteni kemény legényeken! Pubikáim, itt már volt korábban kötelező sorkatonai szolgálat! S miután kötelező volt, nem nézték, hogy ki volt előtte börtönben vagy ki nem! Aki normális volt, az ment rendes katonai alakulathoz, aki meg kevésbé az ment az ún munkaszázadhoz és a katona ideje alatt végig melózott! Aki meg hülye volt és cirkuszolt, ez meg ment a futkosóra! Elhihetitek, hogy a civil börtön az egy laza nyári üdülés ahhoz képest! Aki meg még hülyébb volt és ne adj isten lelépett fegyverestől (mert volt ilyen is), azzal nem sz@roztak! Ha megfogták és ellenállt lelőtték, mint az ebet....
máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!