Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért hagyja a rendőrség...

Miért hagyja a rendőrség ennyire a bűnözést egyes kerületekben?

Figyelt kérdés

Borzalmas ami egyes területeknél megy, akár Csepel, akár Erzsébet, akár a József Attila lakótelep, Népszinház utca stb.

Tele van drogosokkal, csövesekkel agresszív kisebbségiekkel, a rendőrség miért nem foglalkozik ezzel... miért hagyja hogy egyes kerületek szinte központi drogelosztó kerület legyen.

Simán fetrenghetnek drogosok az utcán agresszívan kéregethetnek az emberek stb.


máj. 22. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Mit kellene tenniük a rendőröknek kérdező?
máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem az átlag rendőrt kéne számon kérni, hanem vezetőket akik meghatározzák hogy működhet a rendőrség, hogy lehet intézkedni stb. A Fideszen múlik az egész, őket meg nem érdekli, mert a cigányság stabil Orbán szavazó.
máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Az hogy ezekkel tele van az még nem bűnözés, mit csináljanak velük?
máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Szerintem a drogfogyasztás bűncselekmény közterületen...
máj. 22. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

A rendőr azt teheti meg, amivel fel van ruházva.

Ha lenne rá joga, hogy odacsapjon a kéregető, agresszív csürhének, megtenné, ha Ha nem cigánymosdató, hanem cigányszabályzó jogkör lenne érvényben, akkor azt alkalmazná, ez ilyen egyszerű. De sajnos, ahogy a 2-es válasz is írta, amíg a fidesz szavazóbázisának jelentős hányadát a cigányság adja, és a kampány leegyszerűsödik annyira, hogy fidesz=jó, minden más=“rásszistááá náciii”, addig a közfegyelmi állapotokban sem változás, aminek tetemes részéért a romák felelősek.

Arról nem beszélve, hogy a dizájner drogok piacának csaknem teljes része a cigusok kezében van.

máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 árokpart ***** válasza:
3-as A kábítószer megszerzése bűncselekmény ha jól tudom. Nem hinném, hogy lazítottak volna ezen a szabályozáson.
máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általad említett kerületekben betelefonáltam, 45 perc elteltével kijött egy páros. Elmondtam nekik, rég tárgytalan a dolog, én azt hittem már fél órája voltak itt. Fiatal, relatív közvetlen rendőrök voltak.


Elmondták, hogy nem tudnak mit tenni, péntek éjszaka ebben a kerületben kettő darab járőrautó gurul. Az egyik páros valami embert visz a központi fogdába visz valakit, a másikak ők.


Nagyjából 3 percet beszélgettünk, elmondták, hogy nem sz*rtak a fejemre, nem kávéztak, hanem megállás nélkül küldésről küldésre mennek. Ezt nekem alátámasztja az, hogy mentek le a lépcsőn, szóltak, hogy nem intézkedtek itt, mennek el, erre a központ közölte, hogy akkor “küldte” a következő címet.


Na most gondolj bele, ha ezek a járőrök elkezdenek minden drogost behurcolni, aki csak kábítószerezik és mást nem csinál.

Eltelik a 12 órás szolgálatból egy drogossal nagyjából 3 óra és mi lesz belőle? Egy sima fogyasztásból nagyjából 1-2 év múlva kap egy lófingot.


Mit fogja érdekelni a fogyasztót, ha mindennap megkocsikáztatják? Ezeknek a kristályos sz*roknak egyáltalán nem számít. Elvan addig is, nem az utcán rohad aztán folytatja tovább.


Kábítószer fogyasztás miatt őrizetbe se fogják venni, pár óra múlva nyugodtan kint lehet.


Ameg a rendőrség ilyen minimum létszámon működik, nem fog történni semmi.


Társasházban ki van függesztve a Körzeti Megbízott elérhetősége.

5 éve ha valaki felhívta valami panasszal akkor valamikor kijött és beszéltek. Odafigyelt a területre ami az övé.


Szomszéd valamikor hívta, a rendőr közölte, ne haragudjon, hiába ő Körzeti Megbízott,megállás nélkül küldős járőr, abba pedig nincs ideje kimenni mindenhova a körzetébe.

máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!