Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Névtelen bejelentést tettem...

Névtelen bejelentést tettem és kihívott engem is a rendőr. Az ilyen korrekt?

Figyelt kérdés

(Bocsnat de ekezet nelkul irok, mert vele egy elet lenne)

Szoval a szuleim videkre koltoztek, es azota mindig van valami. Ha nem az egyik szomszed csinalja akkor a masik, es mindegyikuk kozvetlen szomszed.

Latogatoba jottem hozzajuk, de most sokalltam be, mert keso delutan ota hupogtak (nem vagyok befasult, mert en is szoktam bulizni, de nem ugy hogy masokat zavarok vele, raadasul a sajat hazaban es nem is elso alkalommal), edesanyam egyszer szolt nekik, de meg ok haborodtak fel, flegma modon lekezeloen valaszoltak neki, hogy “ez van”.

Utana lejjebb vettek kicsivel, de 3-4x is rahuztak direkt a hangerore, 100% hogy direkt csinaltak. Na itt mondtam hogy eleg a pofatlansagbol es tettem egy nevtelen bejelentest.

Keso estig semmi, utana hivtam oket megegyszer es visszaszoltak hogy nemsokara erkeznek, de ekkor mar teli torokkal ordibaltak is. Nem ertem hogy nemelyik ember miert nincs tekintettel a masikra, hihetetlen.

Vegre amikor megerkeztek, hirtelen csend lett, erre elkezdtek orditani a haz elott hogy menjek ki. Mondom edes istenem… Nekem nincs bajom azzal hogy engem latnak, az pont nem erdekel szep szoval, de emiatt a szulokre fognak fujni meg azon fogok izgulni hogy nem-e fognak veluk szajaskodni, igy is van eleg bajuk. Viszont muszaj volt hivni oket mert nem az elso eset volt, es ugye van aki nagyon koran kel melozni, o miattuk essenek be melohelyre hulla faradtan allandoan?? Mindenkepp szukseg volt arra hogy kihivjanak vagy csak szivattak? Mert ennyibol ez nem szamitott nevtelennek.



máj. 19. 23:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki tapasztalt hasonlot? Ezt hogy oldanatok meg, ha hiaba kered szepen a szomszedot, de le se sz@r?
máj. 20. 00:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha névtelenül tettél bejelentést akkor nem tudhatták volna, hogy te tettél bejelentést.

A kérdésedben még az van, hogy a rendőrök hívtak ki, utána a szövegben meg semmi ilyen nincs, csak hogy a hangoskodók kiabálták, hogy menj ki.

Most akkor mi is történt valójában?

máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten, ilyen egy katyvasz szöveget.


“ mert keso delutan ota hupogtak”

Hupogtak? Az mi?


“ nemsokara erkeznek, de ekkor mar teli torokkal ordibaltak”

Kik? A rendőrök? Mert ennek a mondatnak az alanya a rendőr.


“ hirtelen csend lett, erre elkezdtek orditani a haz elott hogy menjek ki”

Kik ordibáltak? A rendőrök? A szomszédok? Kik?


“ Mindenkepp szukseg volt arra hogy kihivjanak vagy csak szivattak?”


Itt gondolom a rendőrök. Mit kérdeztek? Mit akartak? Miért hívtak ki? Hát te tudod miért kellett kimenni, mi honnan tudjuk, hogy felesleges volt-e?


“ Mert ennyibol ez nem szamitott nevtelennek.”


Névtelen bejelentés azért névtelen, mert a bejelentésekor nem adod hozzá a neved.

Kijött a rendőrség. Valószínűleg azért akart több emberrel beszélni, hogy megtudják mi történik, mióta tart, mennyire rendszeres stb.

máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Amúgy egy szó, mint száz, ne törődj azzal, hogy tudják, te voltál. Ergó 100%-ban igazad van. Igazi rohadékok a szomszédaid, büntetést érdemeltek.
máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!