Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gerincferdüléssel lehetek rendőr?

Gerincferdüléssel lehetek rendőr?

Figyelt kérdés

Van egy ,,közepes" erősségű gerincferdülésem, máshogy nem tudom megfogalmazni, pontos adatot nem tudok. Ezzel még lehetek rendőr?


14F.


2010. nov. 13. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
a gerinc(esség), nem követelmény a rendőr E.Ü. alkalmassághoz
2010. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
A gerincferdülés kizáró ok.
2010. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: szomorúan hallom. :( Mindegy, akkor valami más lesz a hivatásom... Megpróbálom ,,eltüntetni" ezt a gerincferdülést, de nem hinném, hogy sikerülne már. Hát akkor így jártam...
2010. nov. 13. 20:47
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
A gerincferdülés nem számít. De legyen meg lefalább az 5 általánosod, úgy már akár főkapitány is lehetsz. :D
2010. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Ez a közepes relatív. De ha nem annyira szemmel láthatóan gerincferdült vagy, akkor lehet h nem akadály. Úgy értem lehet hogy ha megvizsgál a doki az alkalmasságin, akkor kiszúrja, de például én nem venném észre hasonló helyzetben. Szal ha ránézésre nem k.rva görbe hátad 8bocs nem tudtam szebben megfogalmazni) akkor még lehet esélyed.
2010. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Lehetsz rendőr is, de legyél inkább politikus!
2010. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Legalább lesz valaki a körzetedben akinek tutira van gerince.

Mer mostanában a kékenél ez nem mindenhol divat.

2010. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen.

Mint ahogy fél karral, fél szemmel, epilepsziásan, cukrosan is lehetsz:)

"Z"

2010. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hülye válaszokat írtak neked, már bocs! Kérd meg anyukádat, hogy vigyen el ortopédiai szakrendelésre. Ha szükséged van rá, kapsz fűzőt, ami 18 éves korodig alanyi jogon ingyen jár. Ússzál sokat (főleg háton) és lehetőleg menj el gyógytornászhoz, aki betanít neked otthon is végezhető gyógytornát, amivel megerősítheted a hátizmaidat.

Ha becsülettel úszol, tornázol és (esetleg) gerincfűzőt viselsz, 18 éves korodra el is felejted az egészet = lehetsz rendőr (is). Ha ez az álmod, NE ADD FEL, tegyél érte! Sok sikert és kitartást! Ha komolyan akarod, sikerülni fog! :)

2010. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm, végre 1 hasznos válasz.

Az a baj, hogy rettenetesen víziszonyos vagyok, mindig is meg akartam tanulni úszni, de nem bírom legyőzni a félelmem, rengeteg rossz emlékem van a vízzel kapcsolatban.


A gyógytorna meg nagyon sok pénzbe kerül tudtommal... :( De majd beszélek anyukámmal, hátha lehet még tenni ez ellen valamit... A fűző még az, amiben reménykedem.

2010. nov. 29. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!