Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2010. okt.22-i (2011 februári)...

-Evetke- kérdése:

2010. okt.22-i (2011 februári) felvétellel kapcs. érdekelne, hogy akiket itt felvesznek, hova kerülnek, mennyi időre, milyen beosztásba, milyen bérezéssel. Számít-e, ha civil diplomával rendelkezem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 11:07
 1/5 anonim válasza:
Ahogy én tudom,abba a suliba,ahova beadtad a jelentkezésedet! 5hónapig tanulsz utána 1hónap pesten a készenlétieknél,majd 6hónap szintén pesten gyakorlat! Objektum-őr rész-szakképesítéssel,ami után kb.5éved van,hogy letedd a vizsgákat és "teljes jogú" rendőr legyél!ami persze,nem csak tőled függ:/ nekem azt mondták,hogy már a suliban kapsz ellátást,ami olyan 70ezer körül lesz...de mindenhol mást mondanak! én már túl vagyok a felvételin,de azóta semmi hír,hogy mi lesz...és nálad?
2010. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindenki mást mond. Úgy tűnik, ez amolyan "rendőrisleszelmegnemis" helyzet lesz. Azt is mondják, hogy rögtön hivatásos. Úgyhogy passz, ezért kérdezem.
2010. dec. 9. 08:31
 3/5 anonim válasza:
Nekem már csak az elbeszélgetés van hátra! Ti voltatok már elbeszélgetésen? Esetleg környezet tanulmányra jöttek már ki hozzátok? Thx
2010. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem adtam be a jelentkezésem, mert olyan felvilágosítást kaptam hogy 6 hónapig suli utána 6 hónapig készenléti, de a suli nem biztos hogy a területileg hozzád tartozó lehet az az ország másik vége is, létszámtól függ. A suli után 6 hónap a készenlétinél BP-en. Az egy év után aláírhatod a szerződést további 4 évre, és akkor oda helyeznek ahol a legnagyobb hiány van. BP vagy Borsod. Mivel lakásom családom van nem nagyon örülnék neki ha 5 évig Miskolcon lennék. 5év után válhatsz teljes jogú rendőrre, addig se fegyver se semmi. És valószínű tüntetésekre kellesz sorfalnak.

Ezek után úgy voltam vele akkor ezt így nem vállalom. Lehet később megbánom...........

2010. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és egy évig minimálbér. Semmi pótlék.
2010. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!