Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik pontosan egy...

Mi történik pontosan egy közúti ellenőrzés során?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mi, azt nem tudni, egy sima ellenőrzésen nézik:

Vezető jogosítványa (személyi helyett is jó), érvényessége, kocsi papírjai, műszaki érvényessége, biztosítása, ez a minimum.

Azután nézhetnek műszaki dolgokat: világítás, kérhetik a tartozékok bemutatását.

Alaposabb vizsgálat akciós napokon: CO mérés.

2010. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez volt a személyautó: kamionnál vámzárellenőrzés, esetleg tengely terhelés mérés.. Lehet ragozni..
2010. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Optimális esetben semmi.
2010. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jogsi,műszaki,forgalmi,gumik,CO,ködlámpa!!és minden egyéb.Pl ha nincs ködlámpa vagy a rendszámtáblád a szélvédőnél van,5000Ft....
2011. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most már elvileg miden egyes ellenőrzésnél szondáztatni is kell a rendőrnek.
2011. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nagyon megszívtam. A jogsimban fel van tüntetve, hogy rövidlátó vagyok, de soha nem hordok szemüveget.

Rendőr megállít, kéri aszemüveget. Mondom kontaktlencse van. Erre az orrom alá tolta a jogsimat, hogy "látja ott a kódot?"

Na ekkor volt hiba azt mondani, hogy "így szemüveg nélkül nem tudom elolvasni".

2011. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek: lehet, hogy azért kérte a szemüveget mert Ő nem látta a jogsidban levő adatokat, nem?
2011. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!