Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Többször kiküldött határozat?

Többször kiküldött határozat?

Figyelt kérdés

Mi lehet annak az oka hogy adott egy határozat amit kiküldtek az állandó lakcimemre ahol én nem tartózkodom a kiküldésröl tudomást szereztem és bementem személyessen a rendőrségre érte alá irtam egy üres tértivevényt átadták a határozatott, majd ezután eltelt 1 hónap és ujra kiküldték a határozatott de most a mostani cimemre. Felhivtam a rendőrséget ahol annyit tudtak mindani hogy az előadóm szabin van de azt látják hogy van egy határozat ami ismeretlen cimmel visszament nekik.

Van erre valami szabály nekik hogy az ismeretlen cimmel visszament határozatott ujra ki kell postázniuk? még akkor is ha esetleg egy másik határozatott én személyessen átvettem?

Mi lehet az ok amiért ujra küldték? valakinek ötlete?


2011. jan. 6. 08:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Senkinek nem volt még ilyen tapasztalata?
2011. jan. 8. 11:57
 2/7 A kérdező kommentje:
Hüüüü ez a rengeteg válasz :D
2011. jan. 9. 09:17
 3/7 anonim válasza:
100%
úgy történt, hogy kiküldték neked a határozatot az állandóra, ott azt a választ kapták, hogy nem tartózkodsz ott. ilyenkor megkapja az állandó lakcímednél illetékes rendőr, hogy tudakozódjon, és állapítsa meg a tart. helyedet. hiába felvetted a határozatot időközben, már ennek elindult egy hivatalos útja. a helyileg illetékes rendőrnek 30 nap áll a rendelkezésére, hogy ezt megállapítsa. gondolom én egyszerűbb volt még 1x elküldeni, mint írni róla egy hivatalos feljegyzést, h Te már felvetted. ennyi. amúgy meg most olvasom először ezt a rendőrséges topikot, és a 15 válaszból 1 értelmes ha akad....:D....először nevettem rajta, de már haragos lettem, hogy olyan tudatlan emberek válaszolgatnak, akik csak tv-ből ismerik a szervet.
2011. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok mivel az állandó lakcimem másik településen van és én még az elején mikor megtudtam hogy hova küldték bediktáltam a mostani cimem. Gondolom mikor vissza ment megnézte a gépbe látta az a másik cimet és küldte is tovább erre . Ugy tudom mielőt a rendőr kimenne házhoz 2X kell kiküldeni . Vagy ha van más ismert cim akkor arra kell elküldeni.
2011. jan. 10. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja és én azelőtt mentem be mielőtt visszament volna nekik ismeretlen cimmel.

Tutti nem volt szabályos ahogy átadta nekem , gty üres papirt iratott alá velem, nem a határozat egy példányát hogy átvettem , és igy egyszerübb volt neki hogy kiküldte erre a cimre és ezzel letudta a dolgot szerintem....

2011. jan. 10. 13:50
 6/7 anonim válasza:

előző vagyok!

persze, megkímélte magát a felesleges papírmunkától.

odaadta neked, de elküldte még1x, immár a tart helyedre, mert ott tuti felveszed, és így nem kell neki hivatalosan lepapírozni ,hogy Te a helyszínen vetted át.


vagy úgy gondolta,h odaadja neked egy üres tértivevényen, és ezzel letudva a dolog, de később valaki az orrára koppintott, hogy nem egészen szabályos, és inkább elküldte hivatalos úton, hogy levédje magát.

2011. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is erre tippeltem . Köszönöm a normális hozzászólást, ritka ez manapság mint a fehér holló :)
2011. jan. 10. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!