Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szabálysértési ügyben fellebbe...

Szabálysértési ügyben fellebbeztem a határozat ellen, már rég eltelt a 30 nap, de semmi válasz nem jött. Meddig várjak?

Figyelt kérdés
Március 25-én telt el a 30 nap, úgy tudom, annyi a max. idő, mire felülvizsgálják az ügyet. Azóta semmi. Meddig kell várnom? Várjam meg míg reagálnak? Vagy fizessem be a büntetést?
2009. ápr. 14. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha benyújtottad, úgy tudom annak halasztó hatálya van. na most ne ijedj meg, ezeknél a 30 nap amolyan dísznek van csak, és ugye automatikusan hosszabbítható újabb 30 nappal, azaz kapásból számolhatsz 60 nappal, ha apostázási átfutást is bele számolod és semmi, na akkor vvalamit lépj. Persze mindent csak tértivevényesen adj fel, mert aztán az életben nem bizonyítasz semmit. Akár így, akár úgy, valamilyen értesítést kell kapnod!
2009. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!