Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr zászlós milyen szolgála...

Rendőr zászlós milyen szolgálati ágon lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
He???
2011. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szal gondolom arra gondolsz, h hol láthat el szolgálatot a szerven belül?

Mindenhol:D

Lehet közrendes,közlekedési.....

2011. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen de utcán nem láttam még zászlós vagy nem vettem észre leg inkább őrmester-főtörzsőrmestereket látni
2011. jan. 9. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Utcán? Láthatsz még századost is. Különösen tömegoszlatáskor.
2011. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

A zászlós ranggal a rendőr rendészeti szakközépre járt, és nem rendészeti főiskolára. Itt őrmesterként vagy törzssörmesterként végzel , és minél több időt töltesz a testületnél mész a ranglistán. Ha zászlós vagy akkor elég régóta ott dolgozol, és ilyenkor már inkább az irodában, ezért látni kevesebb ilyen rangú járőrt.


Szakközepes Rangok:


-őrmester

-törzsőrmester

-főtörzsőrmester

-zászlós

-törzszászlós

-főtörzszászlós


Eddig tart a szakközép.

Főiskolás rangok:


-hadnagy

-főhadnagy

-százados

-őrnagy

-alezredes

-ezredes

stb


remélem így érthetőbb....

2011. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség...zászlós vagyok és utcán dolgozok. Balesethelyszínelő vagyok. A beosztásomhoz kaptam meg a rendfokozatot. A zászlós a főtőrzsörmester után következik, aminek nincs kihordási ideje, szóval zászlós csak úgy lehetsz, ha soron kívül előléptetnek, vagy az általad betöltött beosztáshoz megkapod. A beosztásokkal nem jár automatikusan a rendfokozat, mivel csak adható. Azért látsz sok őrmestert, meg törzsőrmestert, mert nagyon fiatal az állomány (egyébként én is fiatal vagyok)...
2011. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...főiskolával is lehetsz őrmeser!!! :((( - amennyiben megvan az államvizsgád, de nincs meg a nyelvvizsgád, csak őrm. leszel!!!
2011. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nincs meg a nyelvvizsgád nem kapod meg a diplomád, hiába államvizsgáztál (absolutorium) esetleg, ergó középfokúd van.
2013. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!