Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Láttatok már élőben kommandós...

Láttatok már élőben kommandós akciót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ja.
2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak gyakorlatot, de abból több szervezetét is...
2011. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve történt egy aranyos eset... anyám indult éjszakára dolgozni, mikor is azt látta, hogy a szomszéd kapuján másznak befele kommandós csuklyás alakok. Őt úgymond kivonták a műveleti területről, ami adott esetben a járda volt. Gondolta csak megkérdezi, hogy mi történik, erre közölték hogy a házban egy dühöngő skizofrén fogva tartja fogva az édesanyját. Erre anyum közölte, hogy akkor a 31-es szám alatt próbálkozzanak, és ne a 13-as ban, mert ott egy idős nyugdíjas néni lakik. Felcserélték a számokat. A helyesbítést megköszönték, majd átvonultak a másik címre. Mai napig jót mosolygok mikor eszembe jut.
2011. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A lányom az apjával él és igaz hogy már 17 éves elmúlt,de addig gyerek az ember míg élnek a szülei és 2009-ben vittem mikulás csomagot a lányomnak.Az apja azt mondta nincs otthon és mivel hivatásos Fővadász elkezdett fenyegetőzni és mindenfélét összehordott,máskor is kimentem megnézni a beteg lázas gyerekemet és ő úgy összevert az utcán hogy egy hónap kellett neki hogy rendbe jöjjek,még a gyomrom is bekékült.Csongrád megyei vadászkamara etikai bizottság tagja és nem tudom hogy a hivatásos fegyvertartók pszichiátriai vizsgálatán miért nem esnek ki az ilyen agresszív emberek.Mert amikor együtt éltünk akkor is rajtam vezette le a külvilágból származó és benne összegyűlt mérget.Addig vert míg úgy le nem gyengültem hogy csak feküdtem.Azért nem pereskedtem vele mert akkor a munkahelyén kirúghatták volna és a fegyverviselési engedélyét is elvesztette volna .Az akkori nője 2009-ben ott volt nála,aki Pécsen a családsegítőben dolgozik tanári diplomával.Sajnos ki kellett hívnom a rendőröket és 8-an jöttek egy kis busszal.A lányom apja megijedt, és előjött a házból a lányom aki otthon volt és azt a kicsi mikulás csomagot adtam át de úgy hogy az apja nem nyitott kaput és a kerítés felett nyújtottam át neki.Se egy ölelés,se egy puszi,de még meg sem köszönte a kislány az ajándékot.A rendőrök elmentek,szerencsére nem történt akkor éppen baj és a segítségüknek köszönhetem hogy a kislányommal egyáltalán találkoztam.
2011. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én tavaly nyáron mikor vezetni tanultam.

Egy benzinkútnál, a kommandósok kipattantak a furgonból, egy bimmerből kiszedtek egy csávót, az arcát meg belepréselték a betonba.

2011. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer éjszaka egy diszkóból mentünk haza. Mellette vagy egy benzinkút.

Azt láttuk, hogy 3 rendőrautó hajt be a kúthoz és azt két csávót akik a shopból jöttek letartóztatták. A fejükre zsákot húztak, megbilincselték őket. Beültették külön-külön kocsiba őket, majd a három kocsi három irányba elhajtott.

Utána olvastuk az újságban vagy a neten, hogy valami bérgyilkosokat fogtak el.


Elég durva jelenet volt. Nem sz@roztak a srácok. :)

2011. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legalább 15-20-t! Elég sokra emlékszem, volt olyan elfogott személy, aki összepisilte, illetve volt olyan is aki összesz@rta magát. Nekem ilyenkor az adrenalin szintem az egekbe szökik, hihetetlen feszült a légkör, mindenki csak egy jelre vár.....
2011. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nem de gyilkoltak már a szemem láttára. senkinek nem kívánom..
2011. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyilkoltak?! Ott voltál a Széna téri túszdrámánál? Vagy mikor volt még máskor kommandós "gyilkolás?"
2011. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!