Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor oldják fel a létszámstop...

Mikor oldják fel a létszámstopot a büntetés-végrehajtásnál?

Figyelt kérdés

Milyen bejutási lehetőségekre számíthatunk egy bv. intézet tükrében?


Köszönöm!


2011. febr. 28. 20:51
1 2
 11/19 anonim válasza:

Említetted, hogy másfél éve várakozol.

Túlestél az alkalmassági vizsgálatokon, vagy csak a jelentkezésed adtad le?

2011. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor mehetnék csak átképzésre, ha valamelyik bv. intézet vállalja az állományba helyezésem.
2011. márc. 7. 21:14
 13/19 anonim válasza:

Én januárban adtam le az önéletrajzomat a fovarosibv.hu oldalon található elérhetőségen. Körülbelül egy hét múlva értesítettek, hogy azon kiválasztott személyek közt vagyok, akik elkezdhetik a felvételi eljárásukat. Megjegyezték, hogy sikeres felvételi eredmények mellett is a Parancsnok Úr engedélyétől és a létszám hiánytól függ az állományba helyezés. Múlt héten sikerültek az alkalmassági vizsgálatok, jelenleg várok a papírokra és az értesítésre. A felvételi tájékoztatón az mondta a Hölgy, hogy körülbelül áprilisban, de inkább májusban kezdhetünk.


Jelenleg hol dolgozol? Nem járnál jobban, ha Te is új felvételit eljárást kezdenél? Ez olyan szempontból lehet nehéz, ha mondjuk van felmondási időd (x hét, hónap).

2011. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de ezekről a lehetőségekről nem tudtam! Mit tanácsolsz?
2011. márc. 8. 23:23
 15/19 anonim válasza:

Olvasd el a tájékoztatót az oldalon és juttasd el az önéletrajzodat az említettek szerint. Értesíteni fognak a továbbiakról. Ez a legtöbb, amit megtehetsz.


[link]

2011. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 10. 22:53
 17/19 anonim válasza:

Halihó!

Elég jó esélyekkel indulsz neki ennek a melónak, ha neked most márciusban azt mondták, hogy április-május környéskén kezdhetsz ... Én tavaly október óta várok, folyton papírokat kérnek tőlem, mert ez lejár az lejár... De még is okosabb vagy mint én, neked meg mondták, hogy kb mikor.. Nekem fél éven keresztűl ennyit se mondtak, csak, hogy várjak... Remélem Árpilisban mehetünk :)

ki tartást mindenkinek

2011. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Sziasztok! Az április-májussal jól megszívtam, mert a Nemzetbiztonsági Hatóság 2,5 - majdnem 3 hónapig ült a papírjaimon, ráadásul késve küldték vissza a bv-nek az eredményt. A bizonytalan április, valószínűbb május helyett értelem szerűen későbbi tanfolyamot ígértek, de június, júliusban szünet van a suliban. Annyit tudok, hogy a legközelebbi képzési időpont augusztus és a neveket küldik parancsnoki engedélyre. Amint tudok pontosabbat írok. Üdv: P. Norbi
2011. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 nincs92 válasza:
Én 2011.novemberbe személyesen voltam bent és leadtam az önéletrajzomat és azóta semmi nem történt.Nem tudom miért van ez:S
2012. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!