Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Barátom fényképét feltették...

Barátom fényképét feltették n@piszarra. Érdemes feljelentést tenni? A rendőrség tesz ilyenkor bármit is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Sok próbálkozás volt már, és még mindig él az összes aljanépet bemutató oldal. Gyakorlatilag egy hét múlva úgyis lecseng, annyi az új felhozatal.
2011. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

elöbb kellene gondolkodni, hogy milyen kepet töltünk fel magunkrol facebookra, meg az összes többi ilyen helyre...akkor nem lenne ez a feljelentgeteses dolog...es a barätod is könnyebben aludna el estenkent.

" ami egyszer bemegy, az ki is jön"

2011. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta az előttem szóló, előbb gondolkodni kell.

Amúgy meg nem éri meg feljelenteni őket. Két tizenéves ismerősöm nekem is felkerült, egy-két hétig felemlegették nekik a suliban, de mára már elfelejtették (ez volt decemberben). Ráadásul nem is hazai a szerverük, nem itthon szerkesztik az oldalt úgy tudom.

21/N

2011. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Engem is feltettek agyiszintre,de kb 2 nap múlva el is lett felejtve,mert folyamatosan tesznek ki új embereket.
2011. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem itthon szerkesztik, nekem átlagemberként is .com oldalam van, Hollandiában van a szerver, ahhoz nem kell kimenni, hogy feltöltsek. :D

Ami a barátodat illeti, mondd meg neki, hogy viselkedjen ember módjára. Érdekes mód se én, se az ismerőseim nem köszöntek még vissza napiszaron.

2011. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
az a teendö hogy nemkellene eleve feltölteni ilyen hányadék állat kínzós temetöbe pózolós képeket, és nemlenne baj.
2011. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak nem a barátod az a guminővel pózoló?! :D Minek tölt fel ilyen képeket internetre?!
2011. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem, nem ő az!:)

2011. márc. 7. 14:26
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Azt viszont hozzá kell tenni, hogy a napiszar mostanra a saját paródiája lett, szinte teljesen átlagos embereket is feltesznek.
2011. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Akiről nem készül kompromittáló fotó, azt nem teszik fel...
2011. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!