Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Barátom fényképét feltették...

Barátom fényképét feltették n@piszarra. Érdemes feljelentést tenni? A rendőrség tesz ilyenkor bármit is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:27
1 2
 11/20 bumbi02 ***** válasza:
0%
dehogynem felteszik azt is.. sokszor feltesznek egy bikinis lányt is.. mér nyáron mibe legyen? bundában? egyre lejjebb megy ezeknek az oldalaknak a szintje, a másik idegesitő dolog ezekben az oldalakban a kommentelők. az agyiszintük kb 0hoz közelit de csak alulról, bele olvastam 1-2 kommentbe és kb 12-13 éves fiuk lehetnek meg 50+os pedofil egyedülálló semmirekellők akiknek az a napi örömük hogy elsőként tudják beírni azt egy kép alá hogy szúrnám. aztán örülnek hogy ez az én szúrtam elöször..
2011. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Bikinis lányokat? Miért, szerinted normális, hogy bikinis képeket töltenek fel faszbukra? Lehet, hogy én vagyok a maradi, de az én adatlapom munkáltató-kompatibilis. Aki erre nem gondol, maradjon munka nélkül. És kerüljön ki napiszarra.
2011. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 bumbi02 ***** válasza:
21%
mér, mi van a bikinis képekkel? szerintem azokkal semmi baj nincs, hogyha az ember kimegy az utcára bikinibe nyáron, szerintem akkor azt fel is teheti facebookra vagy akárhova.. a fehérneműs az már történet... de a bikinis képeket nemtom mér töltik fel, hogyha strandon 3000 ember előtt megjelenik abba akkor miér ne tegye fel azt netre is?
2011. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Jó, végülis cselekedjen mindenki, ahogy érzi. Csak utána ne sírjon, hogy viszontlátja magát a napiszaron. Ha valakinek erre a nyilvánosságra van szüksége...
2011. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Kimész az utcára bikinben? Elég érdekes...
2011. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 bumbi02 ***** válasza:
0%

Kimész az utcára bikinben? Elég érdekes...


Miér te nyáron mibe mész le a strandra? Nagykabátba? Aztán felszólitasz mindenkit hogy forduljon el mert te bikiniben leszel? A bikinivel nem tom mi a baj, ember lemegy a strandra, minden csajt lefotózhatna és feltehetne napiszrra nem? A hülye rbancok bikinibe akarnak fürdeni, nem nagykabátba..

2011. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Bármilyen kép fel kerül netre a te jováhagyásod nélkül lehet jelenteni és nem kell rendörség irsz mailt rendszer gazdának és simán le szedik mivel törvénnyel ütközö facebooknal elég egyszerü 'Report this Picture' és indokolod hogy te jováhagyásod nélkül került fel velled kép és le szedik ha nem sikerül segithetek nem nagy dolog bármien képet le szedetni netröl csak a sok paranoias meg menö hiszi magát MINDENT megtehetek nek rendszergazdaként megsugom igen bármien kép, video, zene, söt akár idézet törvény ellenes ha nincs engedéje feltölteni
2011. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kolléga, ez így van, ahogy leírod, de a hej(LY)esírásra oda kellene figyelni, főleg, ha már leírod, hogy rendszergazda vagy. Az "engedély" szót, még mindig LY-al írjuk.

Egy másik rendszergazda.

2011. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
54%
Ne aggódj engem is már felraktak és nem nagyon tudtam ellene tenni semmit sem!Hiába kértem tőlük csak annyi választ kaptam,hogy:,,Ne publikálj olyan képeket amit felrakhatunk'' Valahogyan így hangzott a válasz és azóta szeretnék ,,háborút'' indítani az összes ilyen szar oldal ellen!
2011. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Feljelenteni nem tudod őket, nem lesz belőle semmi, ne foglalkozz vele.
2011. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!